Złoto Lewandowskiej, srebro Czubak - Aktywne dziewczyny wygrywają w Lesznowoli

Zdjęcia i foto: Złoto Lewandowskiej, srebro Czubak - Aktywne dziewczyny wygrywają w Lesznowoli Biegi sochaczew

15 października w Lesznowoli k. Piaseczna, jak co roku odbywało się Święto Dyni. Wśród wielu imprez towarzyszących odbyły się biegi na różnych dystansach od malucha do seniora.

W biegach młodzieżowych wystartowały trzy reprezentantki KM Aktywni Sochaczew. Dominika Czubak, Weronika Lewandowska i Urszula Walisiewicz. W biegu głównym (5km) wystartowali Sławomir Lewandowki i Emanuel Zimny.


W biegu na dystansie 1000 metrów dziewcząt zwyciężyła Weronika Lewandowska z bardzo dobrym jak na panujące warunki atmosferyczne wynikiem 3.42. 


W biegu na dystansie 300 metrów KM Aktywni Sochaczew miał dwie swoje reprezentantki: Dominikę Czubak i Urszulę Walisiewicz. Na drugim miejscu bieg ukończyła Dominika. Dobry bieg miała i Ula która w licznej stawce biegaczek dobiegła na 6 pozycji.


W biegu głównym na dystansie 5 kilometrów wystartowali Sławomir Lewandowski i Emanuel Zimny. Sławek ukończył bieg na 36 pozycji 20.17. Na 49 pozycji finiszował Emek z rezultatem 21.27. Dla Emka to początek przygotowań do weterańskiego sezonu halowego. 

Bieg ukończyło 225 zawodników.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy