Zdjęcia i foto: Złoty i brązowy medal z Pucharów Europy dla kadrowiczów trenera Janusza Piechny. Judo sochaczew

Bardzo dobrze wypadła reprezentacja Polski Kadetów prowadzona przez trenera sochaczewskiej „Siódemki” pana Janusza Piechnę. W pierwszym, w tym roku, starcie na Pucharze Europy  w dniu 13 lutego w mieście Fuengiola ( Hiszpania ) Kacper Kaczor  zawodnik klubu GKS Czarni Bytom, wywalczył złoty medal,  w kategorii wagowej do 66kg.

Natomiast  dnia 13 marca 2016 roku w stolicy Chorwacji, znakomicie spisał się Sebastian Ołdak  (kat. wag. 90kg.), z klubu UKJ Arcus Warszawa,  który wywalczył brązowy medal.

Na tym samym turnieju   IX punktowaną lokatę  zajął Łukasz Wala ( kat. wag 73kg)