Złoty początek sezonu

Zdjęcia i foto: Złoty początek sezonu Sporty walki sochaczew

Zawodnicy sochaczewskiego Dragona od samego początku nowego sezonu intensywnie pracują na treningach pod okiem swoich trenerów, w tym również Marcina Różalskiego. Efekty ich ciężkiej pracy przekładają się oczywiście na sukcesy na zawodach. W sobotę 15 października dwóch naszych fighterów reprezentowało nasz klub podczas rozgrywanych w dwóch różnych częściach Polski zawodach Amatorskiej Ligi MMA. Nasz „ciężki” zawodnik, Łukasz Kozłowski, udał się do Poznania na Mistrzostwa Wielkopolski, skąd przywiózł złoty medal wywalczony w kategorii Ograniczona Formuła Senior OPEN. Jest to już jego drugi złoty krążek w tym sezonie – tydzień wcześniej bowiem, 8 października, Łukasz wystartował w rozgrywanych w Świętochłowicach Akademickich Mistrzostwach Polski. Do listy swoich mistrzowskich tytułów dołożył zatem jeszcze tytuł Akademickiego Mistrza Polski. Zaś z Lublina ze złotem wywalczonym podczas Mistrzostw Lubelszczyzny powrócił Kamil Piegat, startujący w Turnieju Junior do 66 kg. Jest to również jego drugi krążek w tym sezonie – podczas odbywających się 10 września Mistrzostw Gór Sowich w Bielawie zajął III miejsce w swojej kategorii.
Zarówno Łukasz, jak i Kamil, koncentrują się obecnie na przygotowaniach do jednego z ważniejszych wydarzeń tego roku – Mistrzostw Świata we Włoszech, które odbywać się będą w dniach 7 – 12 listopada. Mamy więc nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli szczycić się nie tylko wielokrotnymi Mistrzami Polski, ale również Mistrzami Świata.
Pozostali zaś zawodnicy przygotowują się do zbliżających się zawodów Amatorskiej Ligi MMA w Sochaczewie – w niedzielę 20 listopada odbędą się Mistrzostwa Polski Centralnej oraz jednocześnie Mistrzostwa Polski MMA w kategoriach Kadet i Młodzieżowiec. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy