Zmarł ojciec detektywa Krzysztofa Rutkowskiego

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zmarł ojciec detektywa Krzysztofa Rutkowskiego  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

12 listopada, o godzinie 10:45 w sochaczewskim szpitalu w wieku 85 lat zmarł Jerzy Rutkowski, ojciec detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. 

Stan Pana Jerzego zaczął się stopniowo pogarszać po śmierci jego żony Urszuli z którą spędził ponad 60 lat. Zdążyli jeszcze wziąć udział w uroczystości ślubnej Krzysztofa i Mai w dniu 17 sierpnia br. w Pałacu w Rozalinie. Przypominamy, że mama Krzysztofa Rutkowskiego odeszła 22 września tego roku. 

Jak informuje portal  patriot24.net:

,,Jerzy Rutkowski był wieloletnim funkcjonariuszem policji. Zaczynał pracę w sochaczewskiej drogówce, pracował w komendzie stołecznej w Warszawie i był komendantem posterunku policji w Tułowicach niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Odszedł na emeryturę w stopniu starszego sierżanta sztabowego.


Krzysztof Rutkowski o ojcu mówi: – Był dla mnie wzorem. Uczył mnie co to mądrość i odwaga. To był człowiek z klasą. "(źródło, zdj. patriot24.net)

 1
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

linulinu
+1
chyba Milicji jak i syn ... Policja to przed wojną i po 1989 ! (2019-11-13 07:49)
KStkuKStku
+1
Proszę mi wybaczyć, ale w Sochaczewie i okolicach umiera wielu 85-latkow ioraz starszych osob i jakoś nikt o nich nie wspomina tu na "es...". Do dziś nic o tym Ś.p. Panu nie wiedzialam, czy był kimś wybitnym czy tatą kogoś? Przykro mi, ze to piszę, ale codziennie umiera czyjś Tato i czyjaś Mama o ktorych nikt nic nie pisze - Świec Panie nad Duszami Zmarlych ! (2019-11-13 10:10)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy