Zmarła Bożenna Małolepsza

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zmarła Bożenna Małolepsza Wypadki sochaczew

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7 lutego br. zmarła tragicznie Bożenna Małolepsza, wicedyrektor Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie, wieloletni, bardzo ceniony i lubiany nauczyciel tej placówki. Rodzinie i bliskim Pani Bożenny, oraz Jej Męża Marka, który zginął w tym samym wypadku, składamy wyrazy szczerego współczucia.

Zespół e-Sochaczew.pl


-----

Państwo Bożenna i Marek Małolepsi zginęli na miejscu w wypadku na drodze krajowej nr 8 Kłodzko – Bardo koło Boguszyna. Jak informują lokalne media, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ich samochód z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym autem osobowym, którego kierowca i pasażer zostali ranni.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

metasekwojametasekwoja
0
Mieszkali i pracowali w Chodakowie od ukończenia studiów.Chodaków to taka dzielnica Sochaczewa, gdzie prawie wszyscy się znają. Pani Bpżenna wychowała wiele pokoleń uczniów, a Pana Marka pamiętają starsi pracownicy "Chemitexu". Często można było ich spotkać na spacerze z dużym psem. Zawsze uśmiechnięci, sympatyczni.
Należeli do krajobrazu naszej dzielnicy. I nagle zniknęli.Niedowierzanie i szok. Odeszli razem .
Pozostali najbliżsi, o których teraz tak ciepło myślę. Chciało by się ulżyć im w cierpieniu, ale nie ma jak. (2016-02-11 08:50)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy