Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich – ma być lepiej pod PKP

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich – ma być lepiej pod PKP Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

ZKM zapowiada zmiany w kursowaniu autobusów miejskich w Sochaczewie. Wróci trasa na ulicy Chopina oraz autobusy zostaną dostosowane do rozkładu jazdy PKP, który od 15 grudnia będzie zmieniony. 


Czas przebudowy ulicy Chopina oznaczał brak możliwości przejazdu autobusu. Od 16 grudnia trasa ta wraca jednak i pasażerowie będą mogli korzystać z tej linii. Jak podaje ratusz trwające konsultacje przyniosły uwagi, które ZKM uwzględnił w nowym rozkładzie. Pasażerowie chcieli, aby linia nr 1, 5 oraz 9 zostały na ulicy Trojanowskiej, szczególnie ważna trasa dla korzystających  z ulicy Młynarskiej, Korczaka oraz Wypaleniska. 


Spore zmiany będą obowiązywały na trasie linii nr 3, która będzie prowadzić przez ulicę Traugutta oraz Staszica. 


Pasażerowie mogą korzystać z wiaty dla rowerów, która stanęła na placu obok dworca kolejowego. Należy pamiętać, iż w jego bezpośrednim otoczeniu obowiązuje całkowity zakaz parkowania. 


Na przystankach pasażerowie mogą także zauważyć zmiany, a są nimi nowe elektroniczne rozkłady jazdy, które znajdują się przy ulicy Batalionów Chłopskich (szpital), dworcu PKP, placu Kościuszki, Traugutta oraz w Chodakowie przy Okrąglaku. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

4pablo4pablo
0
Kiedy linia autobusawa zawita na Boryszew Zatorze ?

Łatwiej dojechać z okolic Sochaczewa niż z tej części miasta.

Nie masz samochodu to nie dojedziesz ani do szkoły, urzędów, szpitala itp. itd. (2019-12-13 09:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy