Zmiany w radzie powiatu

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zmiany w radzie powiatu  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Na pierwszej sesji rady powiatu radny Marek Jaworski złożył swój manadat. Na jego miejsce powołano Agnieszkę Ptaszkiewicz. 


Startująca z Komitetu Wyborczego Niezależni Plus Zdrowie Agnieszka Ptaszkiewicz pochodzi z Paprotni i jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Żywo uczestniczy w działaniu takich organizacji jak teresińskie Stowarzyszenie Przyjaciół mieszkańców Gminy Teresin IMPULS, ambasador oraz koordynator programów FIO Mazowsze Lokalnie oraz Działaj Lokalnie w Porozumieniu Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, LGD "Ziemia Chełmońskiego". 


Kolejną zmianą jaka nastąpi w powiatowej radzie będzie złożenie mandatu Marka Fergińskiego, którego zastąpi Józef Chocian, który startował z Komitetu Wyborczego Sochaczewskie Forum Samorządowe. 71-letni Józef Chocian sprawuje obecnie funkcję prezesa spółdzielni Społem w Sochaczewie. 

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

metasekwojametasekwoja
0
Zorro niezniszczalny. (2018-12-03 18:30)
robroyrobroy
0
taki przytczek w nos-z artykułu "-71 letni J.Ch.",a co to ma do rzeczy ile ma lat,kazdy z nas zna ludzi 50 letnich nie nadających sie do kierowania i 80 letnich mających poukładane w głowie,podawaniw lat to taka sugestia ""czas na azyl siostro?" (2018-12-04 19:56)
metasekwojametasekwoja
0
Ci wszyscy na Ch mają baaardzo dobrze poukładne w głowie. (2018-12-04 21:49)
popopopo
0
Gratulacje Agnieszko :) Działaj dobrze. Nie mam wątpliwości, że dasz radę i coś zmienisz. (2018-12-05 07:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy