Znaleziono zwłoki w Wiśle – to prawdopodobnie zaginiony ojciec

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Znaleziono zwłoki w Wiśle – to prawdopodobnie zaginiony ojciec Komunikaty sochaczew

Jak podaje Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach, wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Troszyn Polski, gmina Gąbin, powiat płocki, przy samym brzegu Wisły, znaleziono zwłoki mężczyzny. Jest to prawdopodobnie 35-latek, który zniknął pod wodą ratując syna w sobotę 20 sierpnia. 


- Tak, faktycznie wczoraj wieczorem kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym 35-latek zniknął z oczu przebywającym na brzegu Wisły, znaleziono zwłoki mężczyzny i wszystko wskazuje na to, że jest to poszukiwana osoba. Zgadza się wiek, rysopis, a także inne szczegóły, choć na stuprocentowe, oficjalne potwierdzenie trzeba jeszcze poczekać. W każdym razie poszukiwania zostały zakończone - mówi Rafał Krupa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. 

Akcja poszukiwawcza, do której przystąpiono natychmiast po dramacie, jaki rozegrał się na Wiśle, trwała trzy dni. W okolicach miejscowości Kępa Karolińska w gminie Iłów, powiat sochaczewski, został porwany przez wir Wisły młody mężczyzna. 35-latek kąpał się z 10-letnim synem, gdy woda zaczęła ich wciągać. Ojciec zdołał wypchnąć swoje dziecko na brzeg, ale sam zaginął.

O akcji poszukiwawczej piszemy więcej TUTAJ.

 

Foto OSP Słubice

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy