Znamy trzech kandydatów na stanowisko burmistrza Sochaczewa

/ 13 komentarzy
Zdjęcia i foto: Znamy trzech kandydatów na stanowisko burmistrza Sochaczewa  Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Pełnomocnicy wyborczy komitetów zgłosili swoich kandydatów na burmistrzów. 


Czas na zgłoszenie swoich kandydatów pełnomocnicy mają do dnia 26 września do północy. Gdyby został zgłoszony tylko jeden kandydat termin ten uległby wydłużeniu. Jeśli chodzi o Sochaczew takiej sytuacji nie będzie, gdyż pełnomocnicy zgłosili trzech kandydatów na ten urząd. 


Kto będzie zatem kandydował na stanowisko burmistrza miasta Sochaczew?


Dąbrowski Łukasz - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 33-letni kandydat, miejsce zamieszkania Sochaczew


Gołkowski Marek - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy - 60-letni kandydat, miejsce zamieszkania Sochaczew


Osiecki Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Sochaczewskie Forum Samorządowe - 56-letni kandydat, miejsce zamieszkania Sochaczew 
  


 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (13)

robert-hurkarobert-hurka
0
Populizm - zjawiska polityczne, których wspólną cechą jest retoryka odwołująca się do "woli narodu". Czasem czytajcie znaczenie słowa zanim cos użyjecie przeciwko woli społeczeństwa. Jeżeli coś ma byc bez populizmu tz bez woli obywateli !!! Poprawność polityczna i komuniści sprawili że popuizm uznawany jest za coś złego.

Waszym zdaniem naród jest ciemny i głupi i wy wiecie lepiej jak naród uszczęśliwić ....PRECZ z takim kandydatem który nie uznaje woli społeczeństwa (2018-09-26 23:51)
robert-hurkarobert-hurka
0
Gołkowski Marek - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy - 60-letni kandydat, miejsce zamieszkania SochaczewPopulizm - zjawiska polityczne, których wspólną cechą jest retoryka odwołująca się do "woli narodu". Czasem czytajcie znaczenie słowa zanim cos użyjecie przeciwko woli społeczeństwa. Jeżeli coś ma byc bez populizmu tz bez woli obywateli !!! Poprawność polityczna i komuniści sprawili że popuizm uznawany jest za coś złego.Waszym zdaniem naród jest ciemny i głupi i wy wiecie lepiej jak naród uszczęśliwić ....PRECZ z takim kandydatem który nie uznaje woli społeczeństwa (2018-09-26 23:56)
pierwsza_krewpierwsza_krew
+2
Odnośnie wpisu powyżej: zaczął się czas wyborów, więc z szafy zacznie wychodzić coraz więcej takich tworów :)Pytanie do Pana Burmistrza Osieckiego: Przeprowadził się Pan ze wsi Nowa Sucha? (2018-09-27 07:57)
maqrtamaqrta
0
populizm oznacza działania polityczne zmierzające do zdobycia władzy i wpływów poprzez schlebianie oczekiwaniom społecznym i składanie nierealnych obietnic. (2018-09-27 08:09)
maqrtamaqrta
0
@robert-hurka Korzystamy z tych samych źródeł, tylko że ja doczytałam formułkę do końca. (2018-09-27 09:00)
wbienkowbienko
0
@robert-hurka

Jeśli nie odróżnia się populizmu od demokracji to wychodzą nam pojęciowe efemerydy owocujące narodowym socjalizmem albo demokracją "ludową" (wersja złagodzona realnego socjalizmu), albodemokracją "realną" (na licencji Erdogan-Orban-Putin). Jedno jest pewne: jak dowodzi historia nierozróżnianie tych pojęć jeszcze nikomu pożytku nie przyniosło. (2018-09-27 09:45)
djslavedjslave
+1
A gdzie kandydat Buczyński ? (2018-09-27 10:13)
robert-hurkarobert-hurka
0
@wbienkoPrzekłamuje Pan moje wypowiedziPopulizm to umiejętność sprawnego, jasnego wyrażania swoich myśli pod kątem potrzeb, woli narodu. Poprawność Marksistowska ( którą wiele osob się zachwyca ) sprawiła że populizm celowo porównuje się do demagogi lub do składania nierealnych obietnic.

Dla przykładu 500+ Przez Rostowskiego było nazywane populizmem ( nierealną obietnicą )(2018-09-27 10:54)
maqrtamaqrta
0
@robert-hurka Akurat dla większości obywateli, lepiej by się stało gdyby 500+ było tylko populizmem niż smutną rzeczywistością. (2018-09-27 12:26)
maqrtamaqrta
0
Lepiej nie zabierać ludziom niz im potem dawac ich własne pieniądze. (2018-09-27 12:29)
wbienkowbienko
0
@robert-hurka

Redefiniuje Pan znane i opisane pojęcia wg własnego "widzimisię" oraz definiuje nowe (Poprawność Marksistowska), aby ułożyć sobie swój porządek świata? A to etykietowanie "marsistowskim" to po to, aby z marszu zdeprecjonować kontrargumenty (wiadomo, co ma etykietkę marksistowskie jest automatycznie BE)?Wolnoć Tomku w swoim domku. Proszę jednak pamiętać, aby nie narzucać go innym :)

Immanentną cechą populizmu są właśnie demagogia i składanie nierealnych obietnic. A jeśli Panu się zdaje inaczej i woli Pan tego niezauważać - to już Pana sprawa.

Populizm nie jest CACY. Jest taki sam BE jak marksizm. Zresztą jedno z drugim, moim zdaniem, bardzo się przeplata. Tyle że na końcu marksizmu dynda sierp i młot, a na końcu populizmu - swastyka. (2018-09-27 13:51)
infoforyouinfoinfoforyouinfo
+1
do pierwsza_krew

Mam poważne wątpliwości czy pan burmistrz mieszka w Sochaczewie(?) A moje wątpliwości wynikają z cen wody i ścieku dla mieszkańców miasta, płacimy drożej niż w Warszawie. A Nowa Sucha, czy Kozłów Biskupi to inna bajka z cenami, tam mieszkańcy płacą za wodę i ściek za pół roku tyle, co sochaczewianie za dwa miesiące. Zdecydowanie ceny są niższe, ale to może nie dotyka portfela pana burmistrza, skoro jego miejscem zamieszkania nie jest Sochaczew?

(2018-09-27 14:01)
robroyrobroy
+1
@maqrta,słusznie (2018-09-27 15:57)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy