Zniszczenia parku w Chodakowie - drzewa nie wytrzymały zmian

/ 3 komentarzy / 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zniszczenia parku w Chodakowie - drzewa nie wytrzymały zmian  Inwestycje sochaczew
+1

Rewitalizowane tereny nad Utratą miały być dla mieszkańców Sochaczewa a w szczególności Chodakowa prawdziwym rarytasem. Niestety park jeszcze nie został oficjalnie oddany do użytku a już natura pokazała, że ingerencja może mieć tragiczne skutki. 


Mieszkanka Sochaczewa przesłała nam do redakcji zdjęcia na których widać powalone drzewa na alejkach spacerowych wzdłuż ulicy Młynarskiej oraz Grunwaldzkiej. Kilka dni temu publikowaliśmy zdjęcia remontowanego terenu. Firma, która wygrała przetarg jeszcze nie dokończyła prac ale większość zmian już była wykonana i widać było zarys całego projektu włącznie z miejscem na ognisko oraz altaną. 


Firma Ziel-Bud, generalny wykonawca wygrał przetarg i za kwotę 699 277 zł powstał teren wypoczynkowy dla mieszkańców miasta. Dla Chodakowa to szczególny obszar, gdyż ta część miasta nie posiadała wielu miejsc tak atrakcyjnych do wypoczynku i spacerów. 


Obecna sytuacja to złamane wieloletnie drzewa leżące na alejkach, schodach, które do tej pory dawały sobie radę na tym terenie. Zdjęcia pokazują jak duże niebezpieczeństwo groziło spacerowiczom. 


Dziękujemy za podesłane zdjęcia. 

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

boniekboniek
0
toś to zabytki nie ruszać.....

  (2019-04-24 06:54)
igor-ciesielskiigor-ciesielski
0
(2019-04-24 08:34)
linulinu
0
@igor-ciesielski, dajesz cały czas równo.... tekściarz jesteś, że hoho(2019-04-25 07:32)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy