Wyrąbał siekierą dziurę w ścianie - 19-letni złodziej zatrzymany

Zdjęcia i foto: Wyrąbał siekierą dziurę w ścianie - 19-letni złodziej zatrzymany  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Wykuł siekierą dziurę w ścianie, żeby ukraść elektronarzędzia i klucze. Młody mieszkaniec Sochaczewa usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem do garażu i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


- Na przełomie marca i kwietnia na sochaczewskim osiedlu Boryszew, doszło do włamania do garażu. Sprawca był tak zdeterminowany, że wykuł dziurę w ścianie, a następnie ukradł elektronarzędzia i klucze.

W ustalenie i zatrzymanie sprawcy zaangażowali się policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego. Do sprawy zatrzymany został 19 – letni mieszkaniec Sochaczewa.

Młody mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskim komendy. W rozmowie z policjantami przyznał się do popełnionego przestępstwa i wyjaśnił, że do wykucia dziury w ścianie użył siekiery, a do środka garażu wszedł dwa razy - najpierw po wiertarkę i szlifierkę, a następnie po klucze płaskie. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. - informuje KPP w Sochaczewie źródło KPP w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy