ZS RCKU Wygrywa VI Memoriał Sylwestra Rożdżestwieńskiego w Piłce Sitkowej

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: ZS RCKU Wygrywa VI Memoriał Sylwestra Rożdżestwieńskiego w Piłce Sitkowej  Siatkówka sochaczew

    Mszą Świętą o godz. 8.00 w Kościele w Iłowie rozpoczął się VI Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego w Piłce Siatkowe. Po mszy uczestnicy udali się na grób śp. Sylwestra, aby złożyć kwiaty i zapalić znicze.

Następnie, o godz. 9.45 w Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie minutą ciszy rozpoczął się Turniej, który został otwarty przez wójta gminy Iłów Jana Kraśniewskiego i radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Adama Orlińskiego. Na starcie zawodów stanęło siedem zespołów podzielonych na 2 grupy:

Grupa A

ZS RCKU Sochaczew – Volley Team Żychlin  2-0

Volley Team Płock – Sparta Leśmierz 0-2

Volley Team Żychlin – Sparta Leśmierz 1-2

ZS RCKU – Volley Team Płock 1-2

Volley Team Płock – Volley Team Żychlin 2-0

Sparta Leśmierz – ZS RCKU 1-2

Tabela po rundzie zasadniczej:


zespół

punkty

sety

1.

ZS RCKU

7

5-3

2.

Sparta Leśmierz

6

5-4

3.

Volley Team Płock

5

4-3

4.

Volley Team Żychlin

1

1-6

 

Grupa B

Olimpijczyk Mszczonów – Piast Feliksów 1-2

Team Volley – Olimpijczyk Mszczonów 0-2

Piast Feliksów – Team Volley 2-0

 

zespół

punkty

sety

1.

Piast Feliksów

5

4-1

2.

Olimpijczyk Mszczonów

4

3-2

3.

Team Volley

0

0-4

 

 

 

 

 

 

Mecze ½ finału

ZS RCKU Sochaczew – Olimpijczyk Mszczonów 2-0

Sparta Leśmierz – Piast Feliksów 1-2

Mecz o 3 miejsce

Sparta Leśmierz – Olimpijczyk Mszczonów 1-2

Finał

ZS RCKU Sochaczew – Piast Feliksów 2-1

Ostateczna kolejność:

1.      

ZS RCKU Sochaczew

2.      

Piast Feliksów

3.      

Olimpijczyk Mszczonów

4.      

Sparta Leśmierz

5.      

Volley Team Płock

6.      

Volley Team Żychlin

7.      

Team Sochaczew

 

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:

 

Najlepszy atakujący: Artur Rokicki – Piast Feliksów

Najlepszy Rozgrywający: Łukasz Kosiorek – Olimpijczyk Mszczonów

Najlepszy blokujący – Łukasz Smędowski – ZS RCKU Sochaczew

Najlepszy przyjmujący – Cezary Michalski ZS RCKU Sochaczew

Najlepszy zawodnik Turnieju – Łukasz Głowacki Sparta Leśmierz

 

 

Cieszę się, że po raz kolejny organizowany Turniej wpisał się w wydarzenia sportowe, które mają miejsce na terenie Iłowa, w szczególności to, że siatkarze poprzez rywalizację sportową mogą uczcić pamięć śp. Sylwestra Rodżestwieńskiego.

Cieszy również fakt, że z roku na rok przyjeżdżają do Iłowa nowe zespoły niż w latach ubiegłych, czyli można śmiało powiedzieć, że organizowany Turniej ma pozytywne echo wśród sympatyków Piłki Siatkowej nie tylko z terenu powiatu sochaczewskiego, ale również z innych miejsc.

W tym, roku poziom był bardzo wysoki. W turnieju wzięły udział zespoły, które w zakończonym sezonie siatkarskim rywalizowały na parkietach IV ligi a mimo to nie wygrały Turnieju., bo ten wygrała drużyna ZS RCKU Sochaczew, która w ostatnim pełnym emocji meczu grupowym ze Spartą Leśmierz zapewniła sobie udział w dalszych rozgrywkach – w kilku słowach podsumował organizator Dariusz Cierebiej

 

Dariusz Cierebiej kieruje podziękowania do tych wszystkich, którzy pomogli w zorganizowaniu tego Turnieju. 

Podziękowania są dla:

Wójta Gminy Iłów – Jana Kraśniewksiego

Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Adama Orlińskiego

Wójta Gminy Sochaczew –Mirosława Orlińskiego

Jolanty Gonta – Starosty Powiatu Sochaczewskiego

Firmy VOKE Sp. Z o.o.

Banku Spółdzielczego w Sochaczewie

Fast Service

Meble Mroczek

Klinika Tłumika

PHU "JEZNACH"

Tęczowego Ogrodu

Pracowników Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie

Sebastianowi Wiśniewskiemu

Piotrowi Cierebiej

 

 


Więcej zdjęć z imprezy >>ZOBACZ<<


 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy