ŻUKI na Finał

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: ŻUKI na Finał Imprezy cykliczne sochaczew
+3

Pogoda sprzyjała tegorocznemu Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ciepły, jak na tę porę roku wieczór, na Podzamczu zebrały się setki mieszkańców, by wspólnie, i tak jak w całej Polsce punktualnie o 20.00, wysłać Światełko do Nieba. Efektowny pokaz sztucznych ogni poprzedził występ zespołu „ŻUKI”.
Istniejąca od ponad 20 lat kapela „ŻUKI” była niekwestionowaną gwiazdą niedzielnego wieczoru. Podczas godzinnego koncertu publiczność mogła usłyszeć w jej wykonaniu największe przeboje rocka lat 60. i 70., wśród nich utwory „The Beatles”, ”Led Zeppelin” i „Free”.
Jak co roku, Światełko do Nieba poprzedziło nerwowe wyczekiwanie na efekty licytacji najcenniejszego przedmiotu na aukcji – złotego serduszka. Ostatecznie jego właścicielem został Pan Andrzej Bałdyga, który wylicytował serduszko za 3300 zł.
Potem był pokaz sztucznych ogni, przy okazji całodzienną kwestę wolontariuszy WOŚP podsumował komendant sochaczewskiego Hufca ZHP Krzysztof Wasilewski, który poinformował zebranych na Podzamczu gości o efektach całodziennej zbiórki. Zaraz potem razem z delegacją zuchów i angielskimi przyjaciółmi z Melton wyjechał do telewizyjnego studia w Warszawie, by przekazać środki zebrane w Sochaczewie sztabowi Jurka Owsiaka.
Tymczasem na Podzamczu znowu zabrzmiała muzyka „ŻUKÓW”, które ku uciesze zebranych kontynuowały swój występ na sochaczewskim Finale Wielkiej Orkiestry.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy