Żuków: opel uderzył w słup elektryczny

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Żuków: opel uderzył w słup elektryczny Wypadki sochaczew

W dniu 18 grudnia, o godzinie 13:19, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Żukowie (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie.

 

Po dojeździe zastępów stwierdzono, że samochód osobowy marki Opel Vectra uderzył w słup energetyczny. Ustalono, że pojazdem podróżowały trzy osoby, z czego jedna oddaliła się z miejsca zdarzenia. Pozostałe dwie znajdowały się poza rozbitym autem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołów ratownictwa medycznego oraz odłączeniu akumulatora w rozbitym samochodzie. W trakcie prowadzonych działań na miejsce zdarzenia powrócił mężczyzna, który wcześniej oddalił się. Ostatecznie wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala. Z uwagi na uszkodzony słup na miejsce zadysponowano załogę pogotowia energetycznego.

Działania prowadzone przez 6 strażaków PSP i 4 strażaków OSP zakończono o godzinie 14:19.

 

Tekst: st. kpt. T. Fijołek

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy