/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zwycięstwo chłopaków z Iwaszkiewicza w Międzypowiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych  Biegi sochaczew
+9

Po raz kolejny w ciągu tygodnia nasza szkoła rywalizowała w sztafetowych biegach przełajowych. Siedmioosobowe składy dziewcząt i chłopców walczyły na trudnej trasie w Kamionie z różnym efektem końcowym. Drużyna żeńska pomimo ambitnej walki uplasowała się na IV miejscu. Natomiast panowie po świetnej walce zdecydowanie zwyciężyli, pokonując z przewagą około 100m, szkoły z kilku powiatów. Na podium poza naszą ekipą uplasowały się szkoły z Pruszkowa oraz ZSO Chopina z Sochaczewa. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału mazowieckiego finału sztafetowych biegach przełajowych który odbędzie się 18.10.2019 r.