Zwycięstwo chłopaków z Iwaszkiewicza w Międzypowiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zwycięstwo chłopaków z Iwaszkiewicza w Międzypowiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych  Biegi sochaczew
+9

Po raz kolejny w ciągu tygodnia nasza szkoła rywalizowała w sztafetowych biegach przełajowych. Siedmioosobowe składy dziewcząt i chłopców walczyły na trudnej trasie w Kamionie z różnym efektem końcowym. Drużyna żeńska pomimo ambitnej walki uplasowała się na IV miejscu. Natomiast panowie po świetnej walce zdecydowanie zwyciężyli, pokonując z przewagą około 100m, szkoły z kilku powiatów. Na podium poza naszą ekipą uplasowały się szkoły z Pruszkowa oraz ZSO Chopina z Sochaczewa. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału mazowieckiego finału sztafetowych biegach przełajowych który odbędzie się 18.10.2019 r. 

Gratulujemy !

Skład naszych sztafet:

Dobijańska Natalia, Wiciak Wiktoria, Majewska Monika, Markiewicz Dominika, Kusiak Weronika, Płocińska Nikola, Wilczek Weronika, Michalak Aleksandra, Szymańska Agata ( rez.) 

Opiekun : Agnieszka Piątkiewicz

Stobiecki Tomasz, Felczak Szczepan, Brdeja Maciej, Zalewski Sebastian, Dutkowski Alan, Nosarzewski Daniel, Zareba Mateusz, Jesiołowski Jan( rez.) , Ciołek Kamil ( rez.)

Opiekun: Artur Biszczan  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy