Zwycięstwo Weroniki w XV Biegu Papieskim

Zdjęcia i foto: Zwycięstwo Weroniki w XV Biegu Papieskim Biegi sochaczew

XV Bieg Papieski w Sochaczewie przeszedł do historii. Na starcie jak co roku stanęło ok. 200 zawodników. Cieszy bardzo wysoka frekwencja młodzieży z sochaczewskich szkół. Bardzo się cieszę że z samej SP 7 Sochaczew wystartowało ponad 30 młodych zawodników.

Bieg Papieski w Sochaczewie to znakomita impreza sportowa w której spotykają się pokolenia sochaczewskich biegaczy by oddać cześć i pamięć jednemu z największych Polaków w historii. Dystans ok. 5 km to odcinek z którym w rekreacyjny sposób może zmierzyć się dosłownie każdy. 
Jestem bardzo zadowolony z postawy trenowanej przeze mnie zawodniczki Weroniki Lewandowskiej. Zwyciężyła w tym biegu w fajnym dobrym stylu, nie oddając prowadzenia od początku do końca. Cieszę się ogromie że moja jedyna specjalistka od średniego dystansu (normalnie koncentruje się na sprintach, skokach oraz rzutach - bo te konkurencje cieszą się największą popularnością) pokazuje się z bardzo dobrej strony. Na super wyniki poczekamy do hali bo już ostro i konkretnie pracujemy. Jeśli tylko Weronice nie zbraknie zapału do pracy będziemy już na początku 2020 roku cieszyć się wszyscy ze znakomitych rezultatów.Trzymamy kciuki za naszych Aktywnych zawodników. Sezon 2020 szykuje się ciekawy. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy