ZWYCIĘZCY KOCHAM POLSKĘ ... NIEPODLEGŁA

/ 24 zdjęć
Zdjęcia i foto: ZWYCIĘZCY KOCHAM POLSKĘ ... NIEPODLEGŁA Sztuki plastyczne sochaczew
+19

    ORGANIZATORZY:

       TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW MALARSTWA 

                    WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO

      MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOCHACZEWIE

 

PARTNERZY:

MIASTO SOCHACZEW

Burmistrza Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki

GMINA MŁODZIESZYN

Wójt Gminy Młodzieszyn - Monika Pietrzyk

GMINA TERESIN

Wójt Gminy Teresin - Marek Olechowski

 

PATRONAT ARTYSTYCZNYM AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE 

Profesor Adam Myjak – REKTOR

 

JURY KONKURSU:                                                                                            

RYSZARD SEKUŁA, profesor, nauczyciel, artysta malarz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

Dr hab. ŁUKASZ RUDNICKI, adiunkt na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

Andrzej Novak-Zempliński, artysta malarz

 Marcin Hugo-Bader, artysta malarz

JAROSŁAW MIAŚKIEWICZ, artysta malarz, prezes Towarzystwa Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego

URSZULA GAWŁOWSKA, historyk sztuki, nauczyciel

URSZULA WRZESIŃSKA, bibliotekarz MBP w Sochaczewie, miłośniczka malarstwa Władysława Ślewińskiego

ANNA PAŁYS, kustosz MBP w Sochaczewie, sekretarz konkursu, miłośniczka malarstwa Władysława Ślewińskiego

                                 

NAG R O D Y  i   DYPLOMY

 

              NAGRODY I DYPLOMY UFUNDOWANE PRZEZ

 PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDĘ

1.Wiktor Tkacz, lat 10, kl. IV, uczeń Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Baranowie, nauczyciel: Małgorzata Rytel – Kunc, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

2. Alicja Głąb, lat 11, kl. V, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, 

instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

3.Martyna Dalecka, lat 16, kl. I, uczennica, II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika 

w Łowiczu, nauczyciel: Magdalena Ochmańska – Zrazek, w kategorii: szkoły średnie

 

DYPLOM PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ

 DYREKTORA MBP W SOCHACZEWIE, BARBARĘ BRONICZ

4Wojtek Grochowski, lat 6 z mamą Anetą Grochowską, w kategorii: prace rodzinne

 

DYPLOM PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY 

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ 

BURMISTRZA MIASTA SOCHACZEW PIOTRA OSIECKIEGO

5. Barbara Derda, mieszkanka Sochaczewa, w kategorii: dorośli

 

NAGRODY UFUNDOWANE PRZEZ

 PREMIERA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MATEUSZA MORAWIECKIEGO

6. Michał Szarek, lat 6, Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia sióstr. Serafitek p w. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

7. Aleksandra Mikołajska, lat 11, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu,

 instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

8. Aleksandra Ścieszka, lat 16, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu,

 instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły średnie

      NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA

          BURMISTRZA MIASTA SOCHACZEW PIOTRA OSIECKIEGO

 9. Weronika Mitrowska, lat 14, kl. VII,

 uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

 nauczyciel: Beata Ciura,

  w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

 

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO UFUNDOWANA PRZEZ 

POSŁA NA SEJM RP MACIEJA MAŁECKIEGO

10. Michalina Gosik, lat 12, kl. VI, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego

 w Sochaczewie, nauczyciel: Aldona Kłos – Gosik,

  w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

 

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ

POWIAT SOCHACZEWSKI,

STAROSTĘ POWIATU SOCHACZEWSKIEGO JOLANTĘ GONTA

 11. Zofia Kurnik, lat 7, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, 

instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ 

DYREKTORA SOCHACZEWSKIEGO CENTRUM KULTURY

 ARTURA KOMOROWSKIEGO

12. Nikola Lebioda, lat 9, kl. III uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie, nauczyciel: Anna Jalowska 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 

NAGRODY IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANE

      PRZEZ WÓJTÓW GMIN POWIATU SOCHACZEWSKIEGO:

 

FUNDATOR NAGRODY: GMINA MŁODZIESZYN,

 WÓJT MONIKA PIETRZYK

13.Natalia Paruszewska, uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie, nauczyciel: Beata Ciura, 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

 

FUNDATOR NAGRODY: GMINA TERESIN,

 WÓJT MAREK OLECHOWSKI

14.Julia Palarczyk, lat 10, kl. IV, uczennica Szkoły Podstawowej w Baranowie im. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc,

  w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 

FUNDATOR NAGRODY: GMINA NOWA SUCHA, 

WÓJT MACIEJ MOŃKA

15 Maja Pindor, lat 10, kl. IV, uczennica. Szkoły Podstawowej im.  Janusza Kusocińskiego, w Wyczółkach im.  Janusza Kusocińskiego, nauczyciel: Magdalena Dąbrowska,

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ 

AGNIESZKĘ MORAWIŃSKĄ DYREKTORA MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE

16. Lena Walczak, lat 10, kl. V, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, nauczyciel:  Dorota Misiak, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

17. Edyta Wasilewska, lat 16kl. III, uczennica Gimnazjum Świętego Jana Pawła II w Iłowie, nauczyciel: Monika Kurowska, w kategorii: gimnazjum                   

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ ANDRZEJA BETLEJA DYREKTORA MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE   

ORAZ

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA  PRZEZ

 ROBERTA KOTOWSKIEGO DYREKTORA MUZEUM NARODOWEGO W KIELCACH

18. Zuzanna Szymańczak, lat 9, kl. IV, uczennica Szkoły Podstawowej w Baranowie im. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc, 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

19. Mateusz Pindor, lat 9, kl. IV, uczeń Szkoły Podstawowej w Baranowie im. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc, 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

20. Maciej Bzdyk, lat 10, kl. IV, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Stare Bystre, nauczyciel: Maria Mrożek,

  w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

21. Wiktoria Palenik, lat 12, kl. V uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 

Stowarzyszenia Szkół Katolickich Stare Bystre, nauczyciel: Maria Mrożek, 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

22. Wiktoria Fryźlewicz, lat 11, uczennica, Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, 

instruktor: Maria Mrożek, 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

23Olga Chrzanowska, lat 14, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu,

 instruktor: Maria Mrożek, 

w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze dzieci starsze: 11-15 lat

24. Zuzanna Musioł, lat 16, kl. I, uczennica VIII Liceum Ogólnokształcącego

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach w kategorii: szkoły średnie

 25. Emilia Pakuła, lat 12, kl. V   uczennica Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sochaczewie, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

26. Wiktoria Bielecka, lat 13, kl. VII uczennica Szkoła Podstawowa im. Gen. bryg. Franciszka Włada

   w Kamionie, nauczyciel: Elżbieta Gołdych, w kategorii: szkoły podstawowe,

  w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat                 

27.  Zbigniew Sykurski, mieszkaniec Sochaczewa, w kategorii: dorośli

 

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ 

PAWŁA ROZDŻESTWIŃSKIEGO, DYREKTORA MUZEUM ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ 

I POLA BITWY NAD BZURĄ, 

28. Aleksander Figat, lat 9, kl. III.  uczeń Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego, 

w Wyczółkach, nauczyciel: Magdalena Dąbrowska,

  w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 

NAGRODA IM. WŁADYSŁAWA ŚLEWIŃSKIEGO, UFUNDOWANA PRZEZ

 ADAMA ORLIŃSKIEGO RADNEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

 29. Michał Matyja, lat 6, uczeń Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu,

 instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 

NAGRODY UFUNDOWANE PRZEZ

WICEPREMIERA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, MINISTRA KULTURY DZIEDZICTWA NARODOWEGO PROFESORA PIOTRA GLIŃSKIEGO

 

 30. Wiktor Tkacz, lat 10, kl. IV, uczeń Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Baranowie,            nauczyciel: Małgorzata Rytel – Kunc, 

w          kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

31. Alicja Głąb, lat 11, kl. V, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, 

i          instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

32. Martyna Dalecka, lat 16, kl. I, uczennica, II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika

           w Łowiczu, nauczyciel: Magdalena Ochmańska – Zrazek, w kategorii: szkoły średnie

33.Wojtek Grochowski, lat 6 z mamą, w kategorii: prace rodzinne

34. Michał Szarek, lat 6, Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia sióstr. Serafitek p w. Dzieciątka Jezus       w Nowym Targu, w kategorii: szkoły podstawowe 

   35. Aleksandra Ścieszka, lat 16, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu,

           instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: średnie

36. Aleksandra Mikołajska, lat 11, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu,            instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat

37. Barbara Derda, mieszkanka Sochaczewa, w kategorii: dorośli

38. Marek Strójwąs, mieszkaniec Pruszkowa, w kategorii: dorośli

 39. Monika Boruta-Sałacińska, mieszkanka Sochaczewa, w kategorii: dorośli

40. Maciej Pauksztełło, mieszkaniec Chrusty Nowe, w kategorii: dorośli

41.Dorota Pęksa, mieszkanka Ostrowsko, w kategorii: dorośli

42.Katarzyna Mrożek, mieszkanka Nowy Targ, w kategorii: dorośli

 43.  Grażyna Rakowska, mieszkanka Łódź, w kategorii: dorośli

 44. Olga Chrzanowska, lat 14, uczennica Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu instruktor: Maria Mrożek, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze dzieci starsze: 11-15 lat

 45.Zuzanna Szymańczak, lat 9, kl. IV, uczennica Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Baranowie , nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc,

         w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 46. Edyta Wasilewska, lat 16kl. III, uczennica Gimnazjum Świętego Jana Pawła II w Iłowie, nauczyciel: Monika Kurowska, w kategorii: gimnazjum                

 47. Michalina Gosik, lat 12, kl. VI, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Sochaczewie, nauczyciel: Aldona Kłos - Gosik w kategorii: szkoły podstawowe dzieci starsze: 11-15 lat         

 48.  Lena Walczak, lat 10, kl. V, uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, nauczyciel: Dorota Misiak, w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze: 6 -10 lat

 49. Mateusz Pindor, lat 9, kl. IV.  uczeń Szkoły Podstawowej w Baranowie im. Świętego Jana Pawła II, nauczyciel: Małgorzata Rytel - Kunc,

 w kategorii: szkoły podstawowe dzieci młodsze dzieci młodsze: 6 -10 lat

 

 

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy