Życzenia dla pracowników socjalnych

Zdjęcia i foto: Życzenia dla pracowników socjalnych NGO lokalne sochaczew

„To, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”
Lewis Carroll


Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragniemy złożyć wszystkim pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy i integracji społecznej, a szczególnie pracownikom socjalnym, serdecznie życzenia i podziękowania za wypełnianie misji niesienia pomocy tym, którzy wymagają i potrzebują solidarnej postawy wobec życiowych problemów i trudności oraz wymagają wsparcia w pokonaniu barier wykluczenia społecznego.

Nie każdy jest osobą cechującą się wrażliwością na ludzkie losy, na ludzkie cierpienia, na przemoc wobec słabszych, na łagodzenie konfliktów rodzinnych oraz ubóstwo dzieci. Nie każdy chce angażować się w udzielanie wsparcia w procesach aktywizacji społecznej i zawodowej grup zagrożonych dzisiaj wykluczeniem społecznym. To pracownicy socjalni uczą nas wszystkich godności do drugiego człowieka.
Życzymy wszystkim pracownikom socjalnym aby mogli odczuwać ludzką radość, uśmiech dzieci oraz wdzięczności za udzieloną pomoc, wsparcie i dobre na co dzień słowo.
Prezes Stowarzyszenia Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej Mirosław Orliński
Wiceprezes Stowarzyszenia Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej Janusz Ciura wraz z Wszystkimi Członkami.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy