Żyję zdrowo, bo aktywnie i na sportowo

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: Żyję zdrowo, bo aktywnie i na sportowo Konkursy, plebiscyty sochaczew
+5

"Żyję zdrowo, bo aktywnie i na sportowo" to zwycięskie hasło konkursu "Bądź aktywny - wymyśl hasło", którego rozstrzygnięcie odbyło się w sobotę 10 stycznia na Lodowisku Miejskim w Sochaczewie. 


Hasło Dawida Pietraszewskiego zdobyło największą ilość głosów internautów. Młody 6-letni artysta odebrał również pierwszą nagrodę w kategorii do lat 16. Ex aequo na pierwszej pozycji znalazła się również 6-letnia Gabrysia Gałaj z hasłem "By zdrowo żyć wystarczy wesołym być" . Obydwa hasła, jak również i pozostałe, opatrzone zostały pięknymi rysunkami w wykonaniu dzieci. 


Miejsce drugie zajęli 8-letni Jakub Gałaj, który wymyślił hasło " Dużo się ruszamy, dlatego dobrze się miewamy" oraz 8-letni Patryk Pietraszewski z hasłem "Sport i odpowiednia kondycja to najlepsza w zdrowie inwestycja". 


Na miejscu trzecim w kategorii do lat 16 znalazły się Dominika Jurczakowska l.13 i jej sentencja " Chcesz się pozbyć cellulitu, rób przysiady na chodniku" oraz Marta Stachlewska l. 15 z hasłem " Nóżka się rusza, zginam kolana...Baw się dziś sportem z samego rana"


W kategorii 16 lat i więcej zwyciężyła Angelika Bomba i jej maksyma 

"Kiedy masz chandrę i dopada Cię złość , poćwicz w terenie i daj sobie w kość". Miejsce drugie zajęła Amelia Jankowska z hasłem "Zanim do pracy wyjdziesz mój drogi, rozrusz kolana , łokcie i nogi"


Zwycięzcy naszego konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, książki , dyplomy oraz bilety na basen i lodowisko, a także, dzięki uprzejmości pani Agaty Kalińskiej, kolorowanki autorstwa Łukasza Kucińskiego "Sochaczew z historią w tle", wydane przez Urząd Miejski w Sochaczewie . 


Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i nadesłanie pięknych prac. Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć na Lodowisku Miejskim. 


Dziękuję również dzieciom za obecność na wręczeniu nagród, a także  pani Izie z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Załuskowie  oraz mamom uczestników Pani Katarzynie i Pani Magdzie za mobilizowanie swoich pociech do działania i brania udziału w podobnych inicjatywach. 


Zapraszamy na kolejne konkursy i imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. 


Renata Kubik. MOSiR Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy