Karnet na zajęcia oraz niespodzianki od Muzeum F.Chopina w Żelazowej Woli

Aukcja zawiera podwójny karnet na zajęcia dla dzieci (łączna wartość 180 zł). Do wyboru zajęcia w zależności od wieku:
- dla dzieci 3-10 lat - Mała Akademia Chopinowska i Klub Przyrodnika, czyli zajęcia muzyczne skupione wokół fortepianu oraz zajęcia przyrodnicze podczas których dzieci poznają florę i faunę podczas spaceru po żelazowowolskim parku.
- dla dzieci 0-3 lata - Najmłodsi Melomani, czyli zajęcia umuzykalniające prowadzone w oparciu o metodę prof. Eliasa E. Gordona, uzupełnione muzyką klasyczną i ludową.
Karnet upoważnia do wejścia dwójki dzieci na wszystkie zajęcia w sezonie wiosna 2019. W ramach cyklu odbywa się 8 spotkań.
Pakiet zawiera również publikacje książkowe oraz płyty:
- „Co tu jest grane?” Anny Czerwińskiej-Rydel to wyjątkowa książka dla dzieci w której dzieci odkryją jak bardzo ciasta i utwory muzyczne są do siebie podobne,
- „Chopin Gourment” Wojciecha Bońkowskiego to książka z której dowiemy się co Fryderyk Chopin jadł i co pił, dodatkowo znajdziemy w niej kilka przepisów i jadłospisów, pozwalających odtworzyć smaki z czasów Chopina,
- Album „Fortepian Chopina” ze znakomitymi zdjęciami Wojciecha Grzedzińskiego ukazuje proces powstawania kopii instrumentu pochodzącego z wytwórni Fryderyka Buchholtza – od chwili wyboru odpowiedniego drzewa aż do momentu zamontowania tabliczki "Fryderyk Buchholtz w Warszawie" na już gotowym fortepianie.
- Płyta CD z serii „Koncerty zatrzymane w czasie” zawiera nagranie Koncertu fortepianowego Ignacego Jana Paderewskiego w interpretacji Dang Thai Sona oraz wybrane utwory solowe Paderewskiego.
- Płyta DVD zawierająca sensacyjny występ Marthy Argerich z Orkiestrą XVIII Wieku, z którą wykonała po raz pierwszy na instrumencie historycznym I Koncert fortepianowy Ludwiga van Beethovena. Na płycie znalazł się również film Sekret Orkiestry w reżyserii Kasi Kasicy.
Dodatkowo w pakiecie znajduje się kubek Muzeum Fryderyka Chopina.obecna cena

110zł
wygrał
jolanda5
Twoja oferta:
Licytuj

Pozostałe zdjęcia:

Historia licytacji:


  • 110zł - jolanda5 (2019-01-13 21:58:53)
  • 100zł - kamil-ess (2019-01-13 18:37:29)
  • 50zł - natalia-krysiak (2019-01-13 07:30:34)


Wróć do aukcji

Kupując ten przedmiot wspierasz cel 27 Finału WOŚP

Ilość osób zainteresowanych tą aukcją: 185