Bank Spółdzielczy w Sochaczewie, ul. Reymonta 18,

Bank Spółdzielczy w Sochaczewie, ul. Reymonta 18, poszukuje pracownika na stanowisko:
Inspektor/ Specjalista ds. Informatyki

Zakres obowiązków:
bieżąca pomoc użytkownikom w zakresie obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania HELP DESK, zapewnienie bezpiecznego i bezawaryjnego funkcjonowania struktury tele- informatycznej Banku – monitoring działania serwerów i sieci, instalacja i konfiguracja oprogramowania na stacjach roboczych, zabezpieczenie i archiwizowanie zasobów informatycznych, tworzenie aplikacji makr, szablonów automatyzujących pracę w środowisku oprogramowania Windows, wykonywanie operacji przetwarzania dni operacyjnych w systemie finansowo- księgowym.

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, zastosowanie informatyki w bankowości, zastosowanie informatyki w ekonomii)doświadczenie w pracy administratora systemu, podstawowa znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, odporność na stres, umiejętność pracy w zespole, systematyczność, cierpliwość.

Inne informacje:
zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ciekawą i stabilną pracę, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Osoby spełniające powyższe wymagania, zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
centrala@bssochaczew.pl
lub na adres:
Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
96-500 Sochaczew
ul. Reymonta 18
w terminie do dnia 20 lipca 2012 roku.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych , jednolity tekst: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).”

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Centrali Banku w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym lub pod numerem telefonu 46 862 28 88 wew. 18.
kategoria
PRACA
BIUROWA

rodzaj
BIUROWA SZUKAM
zamieszczono
2012-07-03
ogłoszenie nr
98648
wygasa
2012-08-20
Kontakt:
Osoby spełniające powyższe wymagania, zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: centrala@bssochaczew.pl w terminie do dnia 20 lipca 2012 roku

Napisz do właściciela

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 2342

Dodaj nowe zgłoś naruszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!