JDK Nieruchomości prezentuje Państwu działkę rolno

JDK Nieruchomości prezentuje Państwu działkę rolno - budowlaną o powierzchni 1,1300 ha.

Możliwość kupienia w całość lub po podziale na działki o powierzchni 6500m2 oraz 5000m2 ponieważ z jednej i drugiej strony jest publiczna droga dojazdowa asfaltowa.

Miejscowość to Adamowa Góra w gminie Młodzieszyn w bezpośrednim otoczeniu nowo powstałej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, siedliskowej, terenów wolnych od zabudowy oraz placu zabaw. Urokliwa, zielona i cicha okolica. Działka jest położona w pobliżu lasów a jednocześnie znakomicie skomunikowana. Szybki dojazd do centrum Sochaczewa. Do szkoły około 1,5 km, przedszkola 3 km. Budując tu swój dom zapewnisz, więc sobie dostęp do infrastruktury, szkoły i przedszkola, a zarazem widok na las (bezpośrednio na działce jest jego namiastka).

Media: energia, woda

Nieruchomość położona na terenie nie objętym MPZP.

Stan prawny uregulowany, ujawniony w Księdze Wieczystej.

Z nami kupisz tę działkę bezpiecznie i bez prowizji. A to oznacza, że pobierzemy wynagrodzenie tylko od jednej strony transakcji - od sprzedającego. Jesteśmy prekursorem tego modelu działania! Zagwarantujemy Ci również osiągnięcie najkorzystniejszej ceny - nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów i prowadzimy skuteczne negocjacje tak, abyś mógł kupić nieruchomość za jak najlepszą cenę.

Zapraszamy również na stronę http://www.jdknieruchomosci.pl/

Oferta nieruchomości zamieszczona w niniejszym serwisie, nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma jedynie charakter informacyjny i podlega aktualizacji.
CENA 189 000,00 PLN
kategoria
NIERUCHOMOŚCI
DZIAŁKI

rodzaj
DZIAŁKI SPRZEDAM
zamieszczono
2020-07-31
ogłoszenie nr
252998
wygasa
2020-08-30
Kontakt:
662640244

Napisz do właściciela
Pozostałe zdjęcia:

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 86

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!