LAND-HOUSE Nieruchomości poleca: Mam przyjemność

LAND-HOUSE Nieruchomości poleca:
Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę funkcjonalnego, niewielkiego domu jednorodzinnego znajdującego się na osiedlu Malesin, na ulicy Lipowej.
Jest to lokalizacja wprost idealna dla rodziny z dziećmi, stąd jest zaledwie 1,2 km do szkoły podstawowej w Kozłowie Biskupim i niecałe 2,5 km do stacji PKP Kornelin, zaś do szkoły podstawowej nr 2 i przedszkola w Sochaczewie ok 2 km. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości to niska zabudowa jednorodzinna położona wśród okazałych drzew i zieleni.

Budynek o powierzchni użytkowej 125 m2 (całkowitej 152,5 m2) został wzniesiony na ogrodzonej działce o powierzchni 682 m2. Budowa została zakończona na etapie stanu surowego zamkniętego. Wykonano ponadto porycie dachu blachodachówką oraz ocieplenie budynku wraz z estetyczną elewacją. W budynku nie ma rozprowadzonych instalacji co pozwoli nowym właścicielom dowolnie zaaranżować swoje wymarzone wnętrza.
Jest to dom wprost idealny dla rodziny z dwójką lub trójką dzieci. Na parterze znajduje się bardzo duży salon połączony z kuchnią z wyjściem przeszklonymi podwójnymi drzwiami na taras, ponadto powierzchnia parteru została wzbogacona o takie pomieszczenia jak dodatkowa sypialnia/pokój (16,6 m2), pomieszczenie techniczne przy kuchni (które może być wykorzystane na funkcjonalną spiżarnię), małą podręczną łazienkę oraz pomieszczenie na kotłownię. Na poddaszu zaś znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka.

Jeśli nie chcesz mierzyć się z budową domu samodzielnie ale jednocześnie chciałbyś zamieszkać w nowym domu wykończonym w swoim guście to koniecznie musisz odwiedzić tę nieruchomość. Być może okaże się ona Twoim miejscem na ziemi. Zapraszam, z przyjemnością oprowadzę Cię po tej nieruchomości.

Lokalizacja:
- Sochaczew-Malesin

Standard:
- powierzchnia działki 682 m2
- powierzchnia domu 125 m2
- do wykończenia

Kupujący nie płaci prowizji

LAND-HOUSE Nieruchomości
ul. 1 Maja 22 lok. 1
96-500 Sochaczew

Więcej ofert znajduje się na:
www.land-house.pl
CENA 299 000,00 PLN
kategoria
NIERUCHOMOŚCI
DOMY

rodzaj
DOMY SPRZEDAM
zamieszczono
2020-07-01
ogłoszenie nr
213630
wygasa
2020-07-31
Kontakt:
Karolina Mazippus, tel.: 690 035 022, e-mail: kmazippus@land-house.pl

Napisz do właściciela
Pozostałe zdjęcia:


Ogłoszenie dodane przez: LAND-HOUSE LAND-HOUSE* To ogłoszenie ukaże się w bezpłatnej gazecie e-Sochaczew.pl EXTRA

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 18403

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!