LAND-HOUSE Nieruchomości - mieszkania, domy działk

LAND-HOUSE Nieruchomości - mieszkania, domy działki.

Zapraszamy do współpracy z jedną z najdłużej działających i doświadczonych agencji nieruchomości w powiecie sochaczewskim.

Wieloletnie doświadczenie - praca z nieruchomościami wymaga doświadczenia, dzięki któremu możemy szybko i skutecznie zweryfikować stan prawny nieruchomości, przygotować ją do sprzedaży i określić prawidłową cenę rynkową.

Wykwalifikowany personel - każdy pracownik naszej firmy specjalizuje się w innym typie nieruchomości. Dzięki temu do każdej transakcji przydzielany jest najlepszy specjalista, co znacznie przyspiesza proces kupna-sprzedaży.

Wysoka skuteczność - lata pracy na lokalnym rynku nieruchomości pozwalają nam szybko znaleźć kupca na dom, mieszkanie, działkę.

Atrakcyjne prowizje - w ramach naszej oferty strona kupująca nie płaci prowizji. Wynagradza nas jedynie zleceniodawca, co jest uczciwym i korzystnym rozwiązaniem.

Kompleksowa obsługa - zajmujemy się całym procesem sprzedaży od przygotowania nieruchomości, znalezieniem Klientów, prezentacjami, negocjacjami, pomocą prawną, kredytową, zebraniem dokumentów, włącznie z przekazaniem nieruchomości i rozliczeniem liczników.

Całkowite bezpieczeństwo - wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z procedurami, każda nieruchomość jest dogłębnie sprawdzona i zweryfikowana, a każda transakcja objęta jest ubezpieczeniem OC.


LAND-HOUSE Nieruchomości
ul. 1 Maja 22 lok. 1
96-500 Sochaczew

Więcej ofert znajduje się na:
www.land-house.pl
kategoria
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIA

rodzaj
MIESZKANIA SPRZEDAM
zamieszczono
2020-07-31
ogłoszenie nr
235611
wygasa
2020-08-30
Kontakt:
LAND-HOUSE Nieruchomości, tel.: 46 863 20 00, e-mail: biuro@land-house.pl

Napisz do właściciela


Ogłoszenie dodane przez: LAND-HOUSE LAND-HOUSE

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 5366

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!