Magazynier Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa

Magazynier
Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa

Opis stanowiska:

-Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kontrola kompletacji, weryfikacja załadunków towaru
-Kontrolowanie dostaw, kontrola nad prawidłowym rozmieszczeniem produktów w Magazynie
-Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
-Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych
-Kontrola produktów pod względem jakościowym
-Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych
-Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Wymagania:
-Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( mile widziane)
-Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność zarządzania zespołem
-Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
-Uczciwość i kultura osobista
-Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Oferujemy:
-Zatrudnienie na umowę o pracę
-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Pracę w dynamicznym zespole
-Perspektywy rozwoju zawodowego
-Atrakcyjny pakiet socjalny
-Dojazd autobusem pracowniczym
kategoria
PRACA
MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA

rodzaj
MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA OFERUJĘ
zamieszczono
2018-11-05
ogłoszenie nr
231502
wygasa
2018-12-06
Kontakt:
salacinski_t@polskiemlyny.pl

Napisz do właściciela

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 1641

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!