MS JOBS Agencja Zatrudnienia (cert. 6527) prowadzi

MS JOBS Agencja Zatrudnienia (cert. 6527) prowadzi rekrutację na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY. Miejsce pracy PAPROTNIA.
Od kandydatów oczekujemy: wykształcenie min.średnie techniczne - mile widziane wyższe, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, doświadczenie w pracy z dokumentami, doświadczenie w pracy biurowej, komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z centralą firmy za granicą, mile widziane doświadczenie z dokumentacją magazynową/produkcyjną.
Oferujemy: umowa o pracę, praca na dłuższy okres czasu, miejsce pracy Paprotnia, praca w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie cv na adres mailowy: biuro@msjobs.pl, lub złożenie osobiste w biurze firmy, ul. Żeromskiego 8, Sochaczew, prosimy dopisać dane stanowisko.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
kategoria
PRACA
BIUROWA

rodzaj
BIUROWA OFERUJĘ
zamieszczono
2020-02-14
ogłoszenie nr
248096
wygasa
2020-03-01
Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie cv na adres mailowy: biuro@msjobs.pl, lub złożenie osobiste w biurze firmy, ul. Żeromskiego 8, Sochaczew, prosimy dopisać dane stanowisko. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 442

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!