Oferujemy pracę jako Telemarketer/ka dla wiodącego

Oferujemy pracę jako Telemarketer/ka dla wiodącego na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowego Nationale Nederlanden.

Obowiązki :

Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
Wyszukiwanie potencjalnych klientów firmy
Współpraca i wsparcie pracowników działu sprzedaży
Aktualizacja i dbałość o bazę klientów

Wymagania :

Czerpanie radości z kontaktu z klientem
Zamiłowanie do rozmów telefonicznych
Własna inicjatywa

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Podstawa + premia za wynik
Dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na : ubezpieczeniann.sochaczew@gmail.com
kategoria
PRACA
BIUROWA

rodzaj
BIUROWA OFERUJĘ
zamieszczono
2019-06-03
ogłoszenie nr
239637
wygasa
2019-07-19
Kontakt:
ubezpieczeniann.sochaczew@gmail.com

Napisz do właściciela

* To ogłoszenie ukaże się w bezpłatnej gazecie e-Sochaczew.pl EXTRA

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 296

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!