Pracownik Administracyjny Miejsce pracy: FM Polsk

Pracownik Administracyjny
Miejsce pracy: FM Polska Sp. z o. o., Błonie, Pass, ul. Stefana Batorego 1

Jakie zadania przed Tobą ?
• Obsługa systemu informatycznego do zarządzania gospodarką magazynową.
• Tworzenie, kompletowanie dokumentów poprzez wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych.
• Przygotowywanie zestawień statystycznych.
• Terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji oraz wszelkiej dokumentacji jak również sporządzanie raportów wymaganych przez Klienta i przełożonego.
• Kontakt z Klientem w związku z obsługą administracyjną w bieżących kwestiach administracyjnych oraz ścisła współpraca z pracownikami operacyjnymi magazynu.
• Archiwizowanie i kopiowanie dokumentów zgodnie ze zdefiniowanym obiegiem dokumentów i bieżącymi potrzebami.
• Zapewnienie odpowiedniego poziomu współpracy własnej z innymi pracownikami FM Logistic.
• Praca w systemie zmianowym: 6:00-14:00, 14:00 -22:00.

Co pomoże Ci w realizacji zadań ?
• Wykształcenie średnie.
• Znajomość obsługi komputera (MS Office).
• Doświadczenie w pracy w dziale administracji lub magazynu.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• świetną atmosferę pracy
• możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• niezbędne narzędzia pracy
• opiekę medycznę
• ubezpieczenie grupowe
• konkurencyjny pakiet socjalny

CV należy przesyłać na adres egasik@fmlogistic.com z dopiskiem
Niniejszym, mając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FM Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Ługowa 30, 96-320 Mszczonów, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w firmie FM Polska sp.z.o.
kategoria
PRACA
BIUROWA

rodzaj
BIUROWA OFERUJĘ
zamieszczono
2018-05-14
ogłoszenie nr
223792
wygasa
2018-06-14
Kontakt:
egasik@fmlogistic.com

Napisz do właściciela

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 1576

Dodaj nowe zgłoś naruszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!