Pracownik Magazynowy Miejsce pracy: Teresin k.

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa

Opis stanowiska:

-Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, ----kompletacja zamówień, załadunek towaru;
-Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w Magazynie;
-Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami;
-Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych;
-Kontrola produktów pod względem jakościowym;
-Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;
-Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Wymagania:

-Uprawnienia do obsługi wózka widłowego;
-Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe;
-Umiejętność pracy w zespole;
-Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji;
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
-Uczciwość i kultura osobista;
-Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Oferujemy:

-Zatrudnienie na umowę o pracę;
-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
-Perspektywy rozwoju zawodowego;
-Pracę wózkami najnowocześniejszymi na rynku;
-Atrakcyjny pakiet socjalny;
-Dojazd autobusem pracowniczym.
kategoria
PRACA
FIZYCZNA

rodzaj
FIZYCZNA OFERUJĘ
zamieszczono
2018-10-08
ogłoszenie nr
230375
wygasa
2018-11-08
Kontakt:
salacinski_t@polskiemlyny.pl

Napisz do właściciela

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 1087

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!