Specjalista ds. Obsługi Klienta Miejsce pracy: Jó

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Józefów /Błonia

Wymagania:

-Wykształcenie min. średnie
-Obsługa komputera, ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office
-Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
-Doświadczenie w pracy dziale obsługi klienta mile widziana
-Znajomość języka angielskiego mile widziana
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Wysoka kultura osobista

Zadania
-Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
-Zbieranie zamówień, wystawianie faktur
-Rejestracja i kolportaż korespondencji
-Nadawanie przesyłek w systemie MYRABEN
-Kompletowanie i przechowywania dokumentacji handlowej
-Współpraca z pracownikami innych działów

Oferujemy:
-Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Pracę na pełny etat
-Prywatną opiekę medyczną Lux Med
-Kartę Multisport
-Posiłki Smart Lunch
-Grupowe ubezpieczenie na życie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Kontakt : kadry@lallemand.com
Tel 22 7338432
kategoria
PRACA
BIUROWA

rodzaj
BIUROWA OFERUJĘ
zamieszczono
2020-05-18
ogłoszenie nr
250667
wygasa
2020-06-18
Kontakt:
Kontakt : kadry@lallemand.com Tel 22 7338432

Napisz do właściciela

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 992

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!