Sprzedam działkę rolno - budowlaną - media dos

Sprzedam działkę rolno - budowlaną - media dostępne , o powierzchni 3,54 ha w miejscowości Kożuszki Parcel - 4 km od centrum Sochaczewa , 2,5 km od centrum handlowego OBI , SONATA . Działka o numerze 76/1 z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej E-92 (Warszawa - Poznań) na szerokości 48 m . ( kontury działki zaznaczono żółtym kolorem ) Położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , zagrodowej z dopuszczeniem nieuciążliwej zabudowy produkcyjnej i usługowej . Idealna lokalizacja na działalność gospodarczą lub siedlisko .
Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz strzegących swojej prywatności.
Teren jest równy, suchy ,nieogrodzony.
Niewątpliwą zaletą i atrakcją tego miejsca jest położony w pobliżu dworek Fryderyka Chopina, park w Żelazowej Woli, oraz bliskość rzeki Utraty .Bezpośrednia bliskość zieleni sprawia iż miejsce to jest bardzo zaciszne i urokliwe.
Działka porośnięta starymi drzewami owocowymi i sosnami . Drzewa te można usunąć bez pozwoleń i bez dodatkowych kosztów – do uzyskania duża ilość drzewa , za które specjalistyczne firmy porządkują ( karczują teren )
Nieruchomość ta jest świetną lokatą kapitału ze względu na planowany w niedalekiej odległości Centralny Port Lotniczy .
Atrakcyjna cena 12,50 zł za metr
kategoria
NIERUCHOMOŚCI
DZIAŁKI

rodzaj
DZIAŁKI SPRZEDAM
zamieszczono
2019-01-11
ogłoszenie nr
233921
wygasa
2019-02-11
Kontakt:
512525449

Lokalizacja:
Pozostałe zdjęcia:


* To ogłoszenie ukaże się w bezpłatnej gazecie e-Sochaczew.pl EXTRA

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 367

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!