tel. 502096896 / domarbud.pl / Elewacje na wysokim

tel. 502096896 / domarbud.pl / Elewacje na wysokim poziomie

Firma Domarbud działa na rynku budowlanym od 2000 roku. Od początku działalności specjalizuję się w profesjonalnym docieplaniu budynków jednorodzinnych jak i dużych obiektów budowlanych.
Realizuję zlecenia dla inwestorów prywatnych jak również dla dużych firm budowlanych i deweloperów. Usługi świadczę głównie w Polsce centralnej, jednak przy większych zleceniach jestem w stanie wykonywać prace na terenie całego kraju.

Posiadam ogromne doświadczenie zdobyte głównie na rynkach zagranicznych oraz wykwalifikowaną i wyselekcjonowaną kadrę pracowniczą.
Dysponuje własnym transportem, rusztowaniami oraz wysokiej klasy narzędziami. Pracuję w sposób czysty dbając o otoczenie miejsca pracy (np. zabezpieczenie kostki brukowej, zieleń), moja firma nie pozostawia po sobie sterty śmieci.

W swojej działalności stawiam na jakość wykonywanych usług, dlatego do tej pory nie miałem żadnych reklamacji. W związku z powyższym jeśli szukacie państwo wykonawcy, którego można obdarzyć zaufaniem to moja oferta jest skierowana właśnie do Was. Z mojej strony gwarantuję rzetelność wykonanej usługi jak i uczciwe rozliczenie. Ograniczając ryzyko niezadowolenia do zera namawiam do wybrania mojej firmy jako zaufanego i sprawdzonego partnera.

Zapraszam do kontaktu, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie dlatego określenie ceny zamierzonego zlecenia jest możliwe wyłącznie po wstępnych oględzinach obiektu.

tel. 502096896 / domarbud.pl
kategoria
USŁUGI
REMONTOWO-BUDOWLANE

rodzaj
REMONTOWO-BUDOWLANE OFERUJĘ
zamieszczono
2019-09-08
ogłoszenie nr
242859
wygasa
2019-10-09
Kontakt:
502096896

Napisz do właściciela

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 196

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!