Wolnostojący dom (o powierzchni użytkowej ok. 210

Wolnostojący dom (o powierzchni użytkowej ok. 210 m2) z zagospodarowanym ogrodem, altaną i dużym garażem (51 m2) położony w cichej i spokojnej dzielnicy Sochaczewa.

Przestronna kuchnia, duży salon oraz dwa tarasy to tylko kilka z zalet tego domu. Budynek budowany w technologii murowanej z pustaka ceramicznego, ocieplony, podjazdy utwardzone, w znacznej części kostka brukową. Dookoła działki rośnie okazały żywopłot z tuj. Ogród z tyłu domu to doskonałe miejsce na wypoczynek. Roślinność skutecznie broni prywatności, a przestronna altana daje możliwość wygodnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi.

Na działce (700 m2) znajduje się również duży wolnostojący, ocieplony garaż, w bryle budynku natomiast wkomponowany jest drugi, mniejszy.

W domu znajduje się widna kuchnia, dwie łazienki z oknami, 6 zaadaptowanych do mieszkania pokoi oraz strych (ok. 20 m2), który może być swobodnie wykorzystany również jako część mieszkalna. Pod całym budynkiem znajduje się dwupoziomowa piwnica z miejscem na kocioł węglowy oraz pomieszczeniem na węgiel, a także pralnią i warsztatem.

Lokalizacja na obrzeżach Sochaczewa pozwala na spokojny odpoczynek od gwaru miasta. Jednak odległość od najbliższej szkoły, sklepu czy przystanku autobusowego nie jest znaczna. Osiedle w pełni skanalizowane, w ulicy jest również gaz oraz Internet światłowodowy. Asfaltowe uliczki pozwalają na wygodne przemieszczanie się zarówno pieszo jak i samochodem.

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękujemy.

https://www.otodom.pl/oferta/dom-z-garazem-sochaczew-ID3TUQI.html
CENA 510 000,00 PLN
kategoria
NIERUCHOMOŚCI
DOMY

rodzaj
DOMY SPRZEDAM
zamieszczono
2019-02-11
ogłoszenie nr
235206
wygasa
2019-03-14
Kontakt:
607170817

Pozostałe zdjęcia:

Ilość osób zainteresowanych tym ogłoszeniem: 1438

Dodaj nowe zgłoś naruszenie Następne ogłoszenie

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!