Ogłoszenia, kategoria: praca dodatkowa - sezonowa oferuję


PRACA DODATKOWA SOCHACZEW, praca przez internet Sochaczew, praca sezonowa Sochaczew

Do jak największej aktywności w dziale Praca dodatkowa Sochaczew zachęcamy wszystkich pracodawców, z terenu naszego powiatu, oraz tych, którzy u nas chcą pozyskać doskonałych, dyspozycyjnych pracowników w niepełnym wymiarze godzin. Jeśli macie do zaproponowania prace przez internet Sochaczew lub inne formy pracy chałupniczej, wykonywanej w domu albo; interesuje Was dochodząca pomoc, na kilka godzin w tygodniu, to miejsce jest własnie dla Was. Zapraszamy także przedsiębiorców branży rolno-spożywczej z naszego regionu i wszystkich których interesuje temat praca sezonowa Sochaczew i okolice. Tu znajdziecie pracowników, z których zawsze będziecie zadowoleni. Wystarczy dodać ogłoszenie. Do roboty!

dodatkowa - sezonowa Dodaj ogłoszenie Dodaj ogłoszenie w gazecieWYRÓŻNIONE

Praca przy wykładaniu towaru w okresie świątecznym …

Praca przy wykładaniu towaru w okresie świątecznym 13-31.12 w godzinach popołudniowych (14-22) lub nocnych (22-06). Elastyczny grafik - praca w wybrane przez pracownika dni. Stawka 14zł/h brutto. Miejsce pracy CARREFOUR SOCHACZEW ul Warszawska 119.

zobacz całe ogłoszenie »

kategoria
PRACA
DODATKOWA - SEZONOWA

rodzaj
DODATKOWA - SEZONOWA OFERUJĘ
zamieszczono
2018-12-06
ogłoszenie nr
232670

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej.5525) d …

agencja-pracy-tymczasowej Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej.5525) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników tymczasowych do KOMPLETACJI ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH Miejsce pracy : GNATOWICE. OFERUJEMY: - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjne wynagrodzenie akordowe - pracę w zgranym zespole OCZEKUJEMY: - książeczki do celów sanitarno-epide

zobacz całe ogłoszenie »

kategoria
PRACA
DODATKOWA - SEZONOWA

rodzaj
DODATKOWA - SEZONOWA OFERUJĘ
zamieszczono
2018-12-10
ogłoszenie nr
232816

Redakcja e-Sochaczew.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!