Ogłoszenie premium


Ogłoszenie premium to najlepszy wybór, jeśli szukamy skutecznej, widocznej reklamy, za niską cenę. Jest ono wyświetlane na stronie głównej Portalu e-Sochaczew.pl. Umieszczone jest po prawej stronie indexu, w boxie "Sochaczew ogłoszenia". Wyświetlenie ogłoszenia w tak widocznym miejscu, gwarantuje dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców, a dodać należy że miesięczna liczba unikalnych użytkowników Portalu przekracza 120 tys!

W ogłoszeniu premium zamieścić można do 1000 znaków, do tego dane kontaktowe oraz do 5 zdjęć, z których jedno, wybrane, wyświetla się jako zdjęcie główne – widoczne na indexie.

Okno z ogłoszeniami premium pojawia się nie tylko na stronie głównej Portalu, ale także na każdej podstronie – w menu po prawej stronie.


W tym samym czasie, na Portalu wyświetlanych może być kilka ogłoszeń premium, ich treść emitowana jest rotacyjnie. Aby zobaczyć inne, niż aktualnie wyświetlane ogłoszenie, należy skorzystać ze strzałek znajdujących się nad zdjęciem głównym wyświetlanego ogłoszenia.


Jak dodać ogłoszenie krok po kroku:

Ogłoszenia najlepiej dodawać z własnego konta - po zalogowaniu na Portalu - dzięki temu istnieje możliwość późniejszej edycji ogłoszenia, w innym wypadku samodzielna edycja nie jest możliwa.


1. Klikamy przycisk

znajdujący się nad listą wszystkich ogłoszeń,


lub przycisk


umieszczony na dole okna z ogłoszeniami premium.


2. Następnie guzik "przejdź dalej"

3. Kolejny krok to określenie czasu, przez jaki ogłoszenie ma być widoczne na Portalu. W prawej części okna widoczne są dwie kolumny, w których odczytać można wysokość opłaty za poszczególne ogłoszenia. Kolumna po lewej stronie to płatność przez sms, zaś kolumna po prawej dotyczy płatności przelewem bankowym.
4. Pojawia się okno w którym wprowadzamy treść właściwą ogłoszenia:


Kategoria: z menu rozwianego wybieramy kategorię pasującą do treści naszego ogłoszenia.

Treść: w tym miejscu wpisujemy całą treść ogłoszenia - maksimum 1000 znaków!

Kontakt: tutaj wprowadzamy wszystkie dane, dzięki którym łatwiej będzie się z nami skontaktować: numer telefonu, adres email, adres firmy, itp. - maksimum 100 znaków!

Dołączone zdjęcia (max 5): Zdjęcia dodajemy poprzez każdorazowe kliknięcie przycisku "dodaj zdjęcie" - po czym wybieramy z dysku komputera, przygotowane wcześniej (zmniejszone do 512 kb), obrazki.

Po dodaniu zdjęć należy określić, które z nich ma być wyświetlane jako zdjęcie główne. W tym celu klikamy guzik "główne" przy wybranym zdjęciu. Dodane pliki możemy również usunąć używając przycisku "usuń".
Kiedy zakończymy proces dodawania zdjęć, zaznaczamy okienko potwierdzające zapoznanie się z regulaminem - który można przeczytać po kliknięciu w odnośnik, jak również tutaj: "Regulamin korzystania z portalu e-Sochaczew.pl".

Kolejny krok to akceptacja wprowadzonych danych poprzez kliknięcie guzika "Dodaj ogłoszenie!"


5. Po wykonaniu wszystkich czynności pojawia się strona z komunikatem: "Twoje ogłoszenie zostało pomyślnie dodane, żeby jednak było widoczne w portalu musisz je aktywować."


Aktywacja odbywa się jest poprzez dokonanie płatności.

Jeśli wybieramy opcję "Zapłać przelewem online" - wypełniamy wszystkie pola, następnie klikamy guzik "Zapłać online". Dalej postępujemy tak jak ze wszystkimi płatnościami internetowymi.

Jeśli chcemy zapłacić standardowym przelewem w banku / na poczcie, wykonujemy dokładnie te same czynności, po czym spośród dostępnych możliwości (na stronie, która pojawia się po kliknięciu guzika "Zapłać online") wybieramy opcję: "Przekaz/Przelew tradycyjny". Wygenerowany zostanie wzór druku, z wypełnionymi danymi, zgodnymi z tymi które wprowadziliśmy.


W sytuacji gdy wybraliśmy płatność poprzez sms, wpisujemy w swoim telefonie komórkowym kod, który został wygenerowany indywidualnie, a następnie wysyłamy gotowy sms na podany numer. Po chwili powinniśmy otrzymać smsa zwrotnego z kodem, który wpisujemy w wyznaczone miejsce, po czym klikamy guzik "wyślij" - nasze ogłoszenie jest aktywne.

Zdarza się, że oczekiwanie na smsa trwa od kilku do kilkunastu minut, w tym czasie prosimy nie zamykać strony, na której trzeba wpisać kod. Jeśli oczekiwanie trwa dłużej niż 30 minut, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
W przypadku pytań, wątpliwości, problemów z dodawaniem ogłoszeń
prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy:


Biuro Obsługi Klienta
tel: (46) 811 15 55
mail: biuro@esochaczew.pl