Pomoc

Pierwszą czynnością jaką powinieneś wykonać odwiedzając e-sochaczew.pl jest zalogowanie się. Jeżeli jednak nie masz jeszcze swojego konta, powinieneś je założyć. Co daje założenie konta?

 • wszędzie gdzie tylko zachodzi interakcja w wortalu zostawiasz swój podpis, nie jesteś już anonimowy (rys.2),

 • rezerwujesz swój unikalny 'nick' – dzięki temu, nikt nie może się pod Ciebie 'podszywać'. Twój pseudonim 'idzie zawsze za Tobą' - gdziekolwiek się pojawiasz.

 • automatycznie generowana jest Twoja wizytówka na podstawie danych, które podałeś. Cały czas możesz sam te dane zmieniać w bardzo prosty sposób,

 • wizytówka staje się Twoją ministroną domową, której zawartość możesz prawie dowolnie edytować

  Rys. 3 Formularz do zakładania konta
  Proces zakładania konta jest bardzo prosty:
  Najpierw musisz kliknąć pod okienkiem do logowania na odnośnik 'Załóż' - (rys.1) albo na ten odnośnik,

  Następnie wypełnij dokładnie formularz który pojawi się po kliknięciu (rys.3) - podaj imię, nazwisko, wybierz login (czyli nick albo jak kto woli pseudonim), którym będziesz się podpisywał odtąd w serwisie, adres email oraz krótką informację o sobie: Przedstaw się innym. Napisz kim jesteś, czym się zajmujesz, jakie są Twoje zainteresowania czego dokonałeś, co lubisz, czego nie etc.

  Jeżeli nie masz teraz pomysłu na swój opis, po którym inni przeglądając wizytówki wszystkich e-sochaczewian będą mogli Cię poznać, nie szkodzi - zawsze będziesz mógł go zmienić póĽniej.

  Po wypełnieniu wszystkich pól, wciśnij . Pojawi się strona z wypełnionymi przez Ciebie polami - ostatni rzut oka, czy wszystko się zgadza i jeszcze raz . Jeżeli jednak znalazłeś jakiś błąd - wciśnij .

  Teraz musisz poczekać na e-mail od nas (od kilku sekud do kilku minut). E-mail zawiera hasło do Twojego konta, które po pierwszej wizycie powinieneś jak najszybciej zmienić na nowe oraz odnośnik na który musisz kliknąć, żeby zostać aktywowanym użytkownikiem.

  UWAGA: dopóki nie zostaniesz aktywowany poprzez kliknięcie na link w liście od nas - TWOJE KONTO NIE JEST AKTYWNE!


  Jeżeli przeszedłeś już wszystkie kroki pomyślnie, pozostaje Ci tylko już zalogować się i korzystać. Pole do logowania znajduje się w prawym górnym rogu głównej strony.

  UWAGA: Jeżeli zapomniałeś hasła napisz pod adres admin@e-sochaczew.pl e-mail jednak musisz wysłać z konta, które wpisałeś podczas rejestracji.