Ogłoszenia:

Zapraszamy na nową stronę internetową

http://www.powiatsochaczew.pl

         

RAJD ROWEROWYREGULAMIN RAJDU

regulamin_rajd_2014.doc

ZGŁOSZENIE DOROSŁYCH
zgloszenie_dorosly_2014.doc

ZGŁOSZENIE DZIECKA

zgloszenie_dziecko_2014.doc


Ruszamy z zapisami na rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora”, który odbędzie się w sobotę 28 czerwca, dołącz i Ty. Oprócz rekreacji i zwiedzania urokliwych zakątków naszego powiatu zapewniamy wiele atrakcji dla uczestników rajdu. Każdy rowerzysta w dniu imprezy (po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i zapoznaniu się z regulaminem) otrzyma koszulkę z nowym logo rajdu i pamiątkowy imienny identyfikator.


Rajd Rodzinny - OD JUNIORA DO SENIORA
28 czerwca (sobota) 2014 r.
Trasa rajdu: Sochaczew – Brochów – Sochaczew


Trasa Rajdu:
START - Sochaczew – parking Starostwa Powiatowego – ul. Piłsudskiego 65, ul. Botaniczna, ul. Piłsudskiego, al. 600-lecia, ul. Polna, ul. Kochanowskiego, ul. Targowa, ul. Trojanowska, Kożuszki Parcel, Feliksów, Orły Cesin, Żelazowa Wola, Mokas – postój przy szkole, Olszowiec, Wólka Smolana, Lasocin, Andrzejów, Sianno, Janów,
Brochów – PIKNIK przy szkole
Witkowice, Mistrzewice, Żuków – postój przy szkole, Sochaczew – ul. Gawłowska, ul. Warszawska, ul. Traugutta, ul. Licealna, ul. Botaniczna
META parking – Starostwo Powiatowe


Ok. 40 km będzie liczyć tegoroczna trasa rajdu rowerowego po powiecie sochaczewskim.
Organizatorzy: Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. W organizację rajdu włącza się w tym roku Urząd Gminy Brochów oraz stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez Sport w Przyszłość”.

Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają; obsługę medyczną, techniczną i policyjną.

Podczas ok. 1,5-godzinnego pikniku przy szkole w Brochowie przewidziano liczne atrakcje, m.in. zawody rekreacyjno-sprawnościowe, ognisko, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, będzie też Teatr Cieni.
Tradycyjnie dla osoby, która zgłosi największą liczbę uczestników organizatorzy również przewidzieli nagrody, jak i dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu.

Komandorem rajdu nieprzerwanie będzie Ryszard Nowakowski.

W rajdzie mogą wziąć udział osoby indywidualne, całe rodziny oraz zorganizowane grupy. Przedział wieku jest nieograniczony (osoby niepełnoletnie mogą jechać w rajdzie za zgodą opiekuna).
Do pobrania na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat.sochaczew.pl jest regulamin i zgłoszenia. Można je też odebrać osobiście w Wydziale Promocji przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 69, I piętro. Wypełnione druki należy złożyć osobiście w Wydziale lub przesłać drogą elektroniczną na adres promocja@powiat.sochaczew.pl

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca br.

Copyright © 2010 Starostwo Powiatowe w Sochaczewie