Seba(stia)n Wasilewski (seban)

Seba(stia)n Wasilewski - społeczność Sochaczew | ID: 14
login: seban
w portalu od 2002-03-27
Lubię czytać. Czytam wszystko co mi wpadnie w ręce np. dzięki czasopismom kobiecym wiem, jakie są kobiety, czego pragną. Dowiedziałem, że są kobiety, które bardzo lubią spoconych mężczyzn. Tylko tacy je pociągają. Ale z kolei inne kobiety nie znoszą spoconych mężczyzn, gdyż tacy je mocno odpychają. Trudno być mężczyzną. Najlepiej najpierw się spocić, a potem szybko wykąpać.
Podobnie ma się rzecz ze spodniami wypchanymi na kolanach. Wiadomo, że nogi zginają się w kolanach i naturalnym jest to, że spodnie wypychają się w tym miejscu, a nie na łydkach. Gdyby spodnie wypchane były na łydkach, to by wyglądało głupio i świadczyło o wyjątkowym niechlujstwie ich właściciela. Na kolanach to dobrze. W pismach kobiecych można wyczytać wiele interesujących rzeczy, czego dobrym przykładem jest świetny felieton Agaty Passent w "Twoim Stylu" (styczeń 2000) - w którym autorka zastanawia się nad tym, po co kobiecie potrzebny jest mąż. Mąż rzeczywiście nie jest nikomu do niczego potrzebny. Zresztą żona także, a może nawet tym bardziej. Współczesny mężczyzna dawno już wymyślił wszystko to, do czego w zamierzchłej przeszłości potrzebna mu była żona. Są przecież: pralnie chemiczne, kuchenki mikrofalowe, zupy chińskie, McDonalds, sztuczne pochwy, klonowanie, żłobki i przedszkola, radio i telewizja, komputery...
Mężczyzna jak się rozpędził, to zrobił nawet to wszystko, co może kobiecie zastąpić jego samego. Niepotrzebny jest kobiecie mąż, ani ktoś podobny. Kobieta jest samowystarczalna. Potrzebne są jej tylko inne kobiety, które mogą podziwiać jej stroje, makijaż, elokwencję. Z którymi może porozmawiać o okresie i o orgazmie i o tym jacy prymitywni bywają mężczyźni.
Co nam pozostaje? Marzenia o czasach, kiedy było równouprawnienie, kiedy kobiety i mężczyźni byli sobie nawzajem potrzebni. Kiedy razem wędrowali pod wieczornym niebem ku gwiazdom. On deklamował jej wiersze, a ona cieszyła się, że są o niej i dla niego.

Seba(stia)n Wasilewski aktywność na e-Sochaczew.pl - forum i komentarze