Tag: drużyny siatkarskie sochaczew - opinie i zdjęcia

udostępnij: 
W tej zakładce znajdziesz wszystko na temat drużyny siatkarskie sochaczew co dotychczas zostało opublikowane w portalu wedkuje.pl. Czytając o drużyny siatkarskie sochaczew dowiesz się więcej także o siatkówka, znajdziesz informacje na temat siatkówki oraz drużyna siatkarzy.

Wiadomości i zdjęcia - siatkówka, siatkówki


 - Coraz więcej grających

Coraz więcej grających

Wojciuk/P. Rowiński 23:21 Półfinały P. Domżalski/P. Warda - K. Malec/T. Gniewasz 0:2 (14:16, 12:15)B. Ryczek/A. Różycki - B. Karykowski/A. Beloblo…



 - Emocje na piasku

Emocje na piasku

P. Jóźwiak/P. Kołczakowski 20:22 Półfinały M. Kołodziejski/Ł. Lewandowski - M. Kędzior/Ł. Szremski 19:21 K. Wachul/P. Szulecki - P. Jóźwiak/P. K…



 - Pompowanie i w siatkówkę granie

Pompowanie i w siatkówkę granie

p style="margin-bottom: 0cm">3.Anna Grabowska 3 Junior U-16 (4 zawodników) – podciąganie 1.Krystian Janke 16 (17) 2.Dorian Plutowski 16 (…



 - Festyn Rodzinny na sportowo

Festyn Rodzinny na sportowo

publicznego pod nazwą „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i rekreacji”.   Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w j…


 - Wakacje z MOSiR-em 2019

Wakacje z MOSiR-em 2019

/p>Integracyjny Ogród Zabaw i Sportu Al. 600 -lecia:- 6 lipca (sobota) godz. 16:00              - Festyn dla dzieci…




 - 40 tysięcy na kulturę w Rybnie

40 tysięcy na kulturę w Rybnie

- Klub Sportowy Centrum szkolenia Piłkarskiego w Rybnie na organizowanie zajęć sportowych, szkoleniowo -  treningowych dla dzieci i młodzieży w d…


 - Niespodzianki w finałach

Niespodzianki w finałach

Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz, Piotr Fergin, Adam Wiśniewski, Mateusz Kopers…


 - Lider oddał walkowera

Lider oddał walkowera

b> 1.Siatkarz Stare Babice 37 40-13 2.Volley Team Płock 29 32-22 3.Most Wyszogród 29 34-25 4.Piast Feliksów 24 31-27 5.ZSRCKU Sochaczew …


 - Zjednoczeni za burtą

Zjednoczeni za burtą

m"> Tabela po XVI kolejce 1.UKS Siatkarz stare Babice 37 40-10 2.Volley Team Płock 26 29-21 3.SRS Most Wyszogród 23 28-24 4.Wolne Elektro…



 - Coraz więcej emocji

Coraz więcej emocji

> 1.Siatkarz Stare Babice 28 31-10 2.Volley Team Płock 22 24-17 3.SRS Most Wyszogród 22 26-21 4.Piast Feliksów 18 24-24 5.Wolne Elektrony…


 - Jak Volley z Volleyem

Jak Volley z Volleyem

XII kolejce 1.Siatkarz Stare Babice 27 29-7 2.Most Wyszogród 20 23-19 3.Wolne Elektrony 17 19-18 4.Volley Team Płock 16 18-17 5.Piast Fel…


 - Ostatnie tegoroczne mecze

Ostatnie tegoroczne mecze

Team Płock 15 16-8 3.Wolne Elektrony 14 16-15 4.Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 12 16-16 5.SRS Most Wyszogród 11 14-17 6.KS Piast Feliks…


 - Derbowe zwycięstwo Volleya

Derbowe zwycięstwo Volleya

>2.UKS Siatkarz Stare Babice 12 14-5 3.Wolne Elektrony Skierniewice 11 13-8 4.Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 9 12-9 5.Teresin 6 9-12 6.…


 - Coraz więcej emocji

Coraz więcej emocji

p> 1.Wolne Elektrony 5 6-3 2.Piast Feliksów 5 6-3 3.Siatkarz Stare Babice 3 3-0 4.Volley Team Płock 3 4-3 5.Teresin 3 3-3 6.ZSRCKU Soc…


 - Siatkarze ruszyli

Siatkarze ruszyli

1; UKS Siatkarz Stare Babice 0:3 (19-25, 17-25, 11-25) Teresin: Krystian Woźnicki, Kamil Kaczmarek, Robert Woźniak, Piotr Czaplicki, Karol Sapiogór…


 - Siatkarska niepodległość

Siatkarska niepodległość

Półfinały Ignis – Riviera 2:0 (25-17, 25-21) Olimpijczyk – VT Płock 2:0 (25-21, 25-18) mecz o III miejsce Riviera – V…



 - Wakacyjne plażowanie

Wakacyjne plażowanie

siorek/Amróz 10:21Rąg/Dorodziński – Deperas/Gierałtowski 21:9Jankowski/Chmielewski – Kosiorek/Amróz 17:21Jóźwiak/Kurach – Rąg/Doro…




 - Niespodzianka w półfinale

Niespodzianka w półfinale

mcarz, Tomasz Walczewski, Kamil Dorodziński W najbliższy weekend do hali sportowej przy ul. Chopina 101 gdzie rozegrane zostaną finały tegorocznej …


 - Przed nami play-offy

Przed nami play-offy

"margin-bottom: 0cm">6.ZSRCKU Sochaczew 13 20-29 7.Teresin 8 16-33 GOSiR Babice, SRS Most Wyszogród, Volley Sochaczew i Wolne Elektrony to …


 - Lider w pył rozbity

Lider w pył rozbity

ak, Paweł Dryński, Paweł Zackiewicz, Michał Dryński Tabela po XI kolejce 1.GOSiR Babice 21 23-9 2.SRS Most Wyszogród 20 22-12 3.Wolne Ele…


 - Ogrodnik się postawił

Ogrodnik się postawił

sz Grzegorek, Artur Rokicki, Mateusz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Kamil Wójcik, Dawid Walkiewicz Tabela 1.SRS Most Wyszogród 20 22-9 2.GOSiR…



 - Odrodzenie Volleya

Odrodzenie Volleya

ichał Kiełbasa, Mateusz Rosa, Jakub Pągowski Tabela po VII kolejce 1.GOSiR Babice 15 17-6 2.SRS Most Wyszogród 15 16-6 3.Wolne Elektron…


 - Piłkę sobie odbijają

Piłkę sobie odbijają

margin-bottom: 0cm"> Tabela po VI kolejce 1.GOSiR Babice 13 14-4 2.SRS Most Wyszogród 12 13-5 3.Wolne Elektrony 8 12-10 4.Piast Feliksów 7…


 - Derby dla Ogrodnika

Derby dla Ogrodnika

r> Teresin – wolny termin Tabela 1.GOSiR Babice 6 6-1 2.SRS Most Wyszogród 6 7-3 3.KS Piast Feliksów 5 6-5 4.Wolne Elektrony …


 - Pewne zwycięstwa faworytów

Pewne zwycięstwa faworytów

p> GOSiR Babice – wolny termin Tabela 1.SRS Most Wyszogród 6 6-0 2.GOSiR Babice 3 3-0 3.Wolne Elektrony 3 3-0 4.KS Piast Feliks…


 - Siatkarze wyszli na parkiet

Siatkarze wyszli na parkiet

ocha, Piotr Mydlak Wolne Elektrony – wolny termin Tabela 1.SRS Most Wyszogród 3 3-0 2.GOSiR Babice 3 3-0 3.Volley Sochaczew 3 …


 - MOSiR-owskie imprezy

MOSiR-owskie imprezy

przed parą Mateusz Mróz/Tomasz Makulec. Trzecie miejsce zajęli Romanowscy (Piotr i Paweł) Wyniki Wakacyjnego Turnieju Siatkówki Plażowej Roma…



 - Zagrało szesnaście par

Zagrało szesnaście par

0cm">Rąg/Dorodziński – Żebrowski/Ciebień 12:21 Półfinały Jankowski/Karpiński – Jedliński/Tejchman 12:21 Kołodziejski/Sobolewski ̵…



 - Po raz 4 zagraliśmy dla Sylwka

Po raz 4 zagraliśmy dla Sylwka

> Starostwa Powiatowego w Sochaczewie kierownictwa i pracowników hali Sportowej w Iłowie Caro Gostynin Banku Spółdzielczego w Sochaczewie …


 - Dni Sochaczewa 2017 PROGRAM

Dni Sochaczewa 2017 PROGRAM

oda z muzyką nigdy się nie kończy” 17.00 – 18.00 – CamaSutra - koncert18.00 – 18.30 -  finał akcji &n…


 - Młodzieżowa siatkówka

Młodzieżowa siatkówka

icz, Daniel Szewczyk Volley Team Bulkowo: Przemysław Raczyński, Łukasz Raczyński, Bartosz Bogiel, Maciej Sobczak, Tomasz Ignaczak, Damian Pesel, Ka…


 - Balton Płock z Pucharem Marszałka

Balton Płock z Pucharem Marszałka

any. Podziękowania kierowane są do: Samorządu woj. MazowieckiegoRadnego Sejmiku województwa Mazowieckiego - Adama OrlińskiegoWójta Gminy Teresin…



 - „MALI MISTRZOWIE” Z RYBNA

„MALI MISTRZOWIE” Z RYBNA

I do nowej podstawy programowej, monitorowaniu stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych, zintegrowaniu za…


 - Most Wyszogród zwycięzcą ALPS

Most Wyszogród zwycięzcą ALPS

ert Gajda, Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Piotr Wróblewski, Jakub Stasiak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Krzysztof Mamcarz, Marek No…


 - Rewelacyjna Piastowska młodzież

Rewelacyjna Piastowska młodzież

: 0cm">SRS Most Wyszogród – Volley Sochaczew (godzina 13.30) Końcowa tabela rundy zasadniczej 1.KS Piast Feliksów 14 19-15 662-679 …



drużyny siatkarskie sochaczew - forum

Tytuł/Autor

Odpowiedzi

Ostatni post

Siatkówka
Napisany przez xxmayv , 05 paź 2017
1 odpowiedzi
 
xxmayv xxmayv
Siatkówka
Napisany przez WiejskiFotograf, 31 sty 2017
2 odpowiedzi
 
WiejskiFotograf WiejskiFotograf
Siatkówka- Zawodnicy siakówka Sochaczew
Napisany przez mczechyra, 26 mar 2016
1 odpowiedzi
 
mczechyra mczechyra
Siatkówka- MOSiR wynajęcie hali sportowej Sochaczew
Napisany przez szczypior87, 14 sty 2016
1 odpowiedzi
 
szczypior87 szczypior87
Siatkówka Plażowa Chętni
Napisany przez ashanti11, 27 sie 2011
0 odpowiedzi
 
ashanti11 ashanti11
Drużyna/treningi siatkówki
Napisany przez poszukiwacz1410, 09 mar 2009
1 odpowiedzi
 
poszukiwacz1410 poszukiwacz1410
Turniej Siatkówki halowej
Napisany przez simon, 21 gru 2004
0 odpowiedzi
 
simon simon