Tag: siatkarze z sochaczewa - opinie i zdjęcia

udostępnij: 
W tej zakładce znajdziesz wszystko na temat siatkarze z sochaczewa co dotychczas zostało opublikowane w portalu wedkuje.pl. Czytając o siatkarze z sochaczewa dowiesz się więcej także o siatkarze, znajdziesz informacje na temat siatkarki oraz .

Wiadomości i zdjęcia - siatkarze, siatkarki

 - Lider oddał walkowera

Lider oddał walkowera

b> 1.Siatkarz Stare Babice 37 40-13 2.Volley Team Płock 29 32-22 3.Most Wyszogród 29 34-25 4.Piast Feliksów 24 31-27 5.ZSRCKU Sochaczew …


 - Zjednoczeni za burtą

Zjednoczeni za burtą

m"> Tabela po XVI kolejce 1.UKS Siatkarz stare Babice 37 40-10 2.Volley Team Płock 26 29-21 3.SRS Most Wyszogród 23 28-24 4.Wolne Elektro…



 - Coraz więcej emocji

Coraz więcej emocji

> 1.Siatkarz Stare Babice 28 31-10 2.Volley Team Płock 22 24-17 3.SRS Most Wyszogród 22 26-21 4.Piast Feliksów 18 24-24 5.Wolne Elektrony…


 - Jak Volley z Volleyem

Jak Volley z Volleyem

XII kolejce 1.Siatkarz Stare Babice 27 29-7 2.Most Wyszogród 20 23-19 3.Wolne Elektrony 17 19-18 4.Volley Team Płock 16 18-17 5.Piast Fel…


 - Ostatnie tegoroczne mecze

Ostatnie tegoroczne mecze

Team Płock 15 16-8 3.Wolne Elektrony 14 16-15 4.Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 12 16-16 5.SRS Most Wyszogród 11 14-17 6.KS Piast Feliks…


 - Coraz więcej emocji

Coraz więcej emocji

p> 1.Wolne Elektrony 5 6-3 2.Piast Feliksów 5 6-3 3.Siatkarz Stare Babice 3 3-0 4.Volley Team Płock 3 4-3 5.Teresin 3 3-3 6.ZSRCKU Soc…


 - Siatkarze ruszyli

Siatkarze ruszyli

1; UKS Siatkarz Stare Babice 0:3 (19-25, 17-25, 11-25) Teresin: Krystian Woźnicki, Kamil Kaczmarek, Robert Woźniak, Piotr Czaplicki, Karol Sapiogór…


 - Siatkarska niepodległość

Siatkarska niepodległość

Półfinały Ignis – Riviera 2:0 (25-17, 25-21) Olimpijczyk – VT Płock 2:0 (25-21, 25-18) mecz o III miejsce Riviera – V…


 - Niespodzianka w półfinale

Niespodzianka w półfinale

mcarz, Tomasz Walczewski, Kamil Dorodziński W najbliższy weekend do hali sportowej przy ul. Chopina 101 gdzie rozegrane zostaną finały tegorocznej …


 - Ogrodnik się postawił

Ogrodnik się postawił

sz Grzegorek, Artur Rokicki, Mateusz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Kamil Wójcik, Dawid Walkiewicz Tabela 1.SRS Most Wyszogród 20 22-9 2.GOSiR…


 - Piłkę sobie odbijają

Piłkę sobie odbijają

margin-bottom: 0cm"> Tabela po VI kolejce 1.GOSiR Babice 13 14-4 2.SRS Most Wyszogród 12 13-5 3.Wolne Elektrony 8 12-10 4.Piast Feliksów 7…


 - Derby dla Ogrodnika

Derby dla Ogrodnika

r> Teresin – wolny termin Tabela 1.GOSiR Babice 6 6-1 2.SRS Most Wyszogród 6 7-3 3.KS Piast Feliksów 5 6-5 4.Wolne Elektrony …


 - Pewne zwycięstwa faworytów

Pewne zwycięstwa faworytów

p> GOSiR Babice – wolny termin Tabela 1.SRS Most Wyszogród 6 6-0 2.GOSiR Babice 3 3-0 3.Wolne Elektrony 3 3-0 4.KS Piast Feliks…


 - Siatkarze wyszli na parkiet

Siatkarze wyszli na parkiet

ocha, Piotr Mydlak Wolne Elektrony – wolny termin Tabela 1.SRS Most Wyszogród 3 3-0 2.GOSiR Babice 3 3-0 3.Volley Sochaczew 3 …


 - Po raz 4 zagraliśmy dla Sylwka

Po raz 4 zagraliśmy dla Sylwka

> Starostwa Powiatowego w Sochaczewie kierownictwa i pracowników hali Sportowej w Iłowie Caro Gostynin Banku Spółdzielczego w Sochaczewie …


 - Balton Płock z Pucharem Marszałka

Balton Płock z Pucharem Marszałka

any. Podziękowania kierowane są do: Samorządu woj. MazowieckiegoRadnego Sejmiku województwa Mazowieckiego - Adama OrlińskiegoWójta Gminy Teresin…


 - Most Wyszogród zwycięzcą ALPS

Most Wyszogród zwycięzcą ALPS

ert Gajda, Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Piotr Wróblewski, Jakub Stasiak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Krzysztof Mamcarz, Marek No…


 - Rewelacyjna Piastowska młodzież

Rewelacyjna Piastowska młodzież

: 0cm">SRS Most Wyszogród – Volley Sochaczew (godzina 13.30) Końcowa tabela rundy zasadniczej 1.KS Piast Feliksów 14 19-15 662-679 …


 - Porażka liderów

Porażka liderów

tom: 0cm">Wolny termin mieli siatkarze Piasta Feliksów. Rewelacja rozgrywek utrzymała drugie miejsce w tabeli jednak kolejny mecz będą musieli wygra…


 - Młodzież nadal zwycięża

Młodzież nadal zwycięża

0cm">Teresin: Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Krystian Woźnicki, Mateusz Leszczyński, Roland Zakrzewski, Robert Stańczak Tabela po VI kolejkach …


 - Volley lepszy w meczu na szczycie

Volley lepszy w meczu na szczycie

rywa mecz za meczem i jest „czerwoną latarnią” w tabeli. Mieć trzeba tylko nadzieję, że nie jest to ostatni ligowy sezon tego zasłużone…


 - Dwa zacięte siatkarskie boje

Dwa zacięte siatkarskie boje

Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak, Tomasz Rogoziński, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk (najlepszy zawodnik meczu), Radosław Pachelski, Grzegorz Ko…


 - Siatkarze rozpoczęli ligowe granie

Siatkarze rozpoczęli ligowe granie

m">KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Marcin Paczkowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Burzyński, Patryk Kowalski, Piotr Fergin, Maci…


 - Siatkarze zawładnęli Chodakowem

Siatkarze zawładnęli Chodakowem

limpijczyk – ZSRCKU 2:0 (25-10, 25-21) Półfinały Most – Ignis 2:1 (21-25, 25-23, 15-11) Olymp – Olimpijczyk 2:1 (22-25, 30-…




 - O wszystkim zadecydował tie-break

O wszystkim zadecydował tie-break

sp; Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn: Volley Sochaczew – Krzysztof Rąg SRS Most Wyszogród – Łukasz Lewandowski Virtus …


 - Poznaliśmy finalistów!

Poznaliśmy finalistów!

ass="MsoNormal">Virtus Wiskitki: Damian Kacprzak, Dominik Jagoda, Igor Cebula, Kamil Wójcik, Adam Nowakowski, Łukasz Stankiewicz, Łukasz Smędowski …





 - VII Memoriał Krzysztofa Piwowarczyka

VII Memoriał Krzysztofa Piwowarczyka

lnia Piasku, Arturowi Walendzie Sklep BANDI, Elżbiecie Bryzek Fotografia Okolicznościowa BELLA, Dr Jarosławowi Załuskiemu, Wiesławie Buczyńskiej, Te…


Ogrodnicy mistrzami

rczyński, Krystian Woźnicki, Maciej Rabiega, Marcin Rabiega, Maciej Wójcik Niedziela finał ZSRCKU Sochaczew Skarpa Wyszogród  3:0 (25-14, 25-13, …


Najlepsi siatkarze w powiecie

ównież w następnym roku reprezentować szkołę i na pewno dostarczą wielu emocji miłośnikom tego sportu. Kibice drużyny czekają na ich kolejne sukcesy.O…


Pierwsza runda rozgrywek ALPS za nami

(UKS Galop Guzów) Piotr Mydlak               (KS Bielice) Przemysław Woźniak   (ZSR CKU Sochaczew)   III kolejka Jakub Stasiak              (Vol…






 - Wyniki X kolejki ALPS

Wyniki X kolejki ALPS

70:719 +517 Volley Sochaczew 11 10 4 6 15:21 760:801 -418 Greiner Teresin 7 10 2 8 13:25 825:893 -689 KS Guzów 4 10 1 9 8:27 611:841 -23010 Szymanów 0…



 - Wyniki VII kolejki ALPS

Wyniki VII kolejki ALPS

10 500:464 +367 Greiner Teresin 7 7 2 5 11:16 600:626 -268 Volley Sochaczew 5 7 2 5 8:17 502:579 -779 KS Guzów 1 7 0 7 4:21 414:614 -20010 Szymanów 0 …






 - Srebrne dziewczęta!

Srebrne dziewczęta!

We wtorek 1 marca w Paprotni o Mistrzostwo Powiatu walczyły najlepsze siatkarki. Do zawodów finałowych awansowały również nasze zawodniczki.Mecze z Te…


Zwycięskie CKU

lni 2:0 (25-22, 25-22) Nieobliczalni – Pisia 2:0 (25-20, 25-22) Tabela 1.Chopin 1 3-2 2.Nieobliczalni 1 2-2 3.KS Pisia Szymanów 1 2…