Tag: skts sochaczew - opinie i zdjęcia

udostępnij: 
W tej zakładce znajdziesz wszystko na temat skts sochaczew co dotychczas zostało opublikowane w portalu wedkuje.pl. Czytając o skts sochaczew dowiesz się więcej także o SKTS, znajdziesz informacje na temat skts oraz Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego.

Wiadomości i zdjęcia - SKTS, skts

 - Kapitalny start SKTS

Kapitalny start SKTS

-bottom: 0cm">Sandra Wabik – Daria Łuczakowska 0:3 (4-11, 3-11, 7-110 Wyniki I kolejki Bebetto Częstochowa – SKTS Sochaczew 0:3 …



 - W wakacje dzieci się nie nudzą

W wakacje dzieci się nie nudzą

jest pokazanie młodym ludziom jak wiele przyjemności można czerpać z zajęć tenisa stołowego i udowodnić, że w wakacje nie ma szans na nudę. Uczestnika…



 - 40 tysięcy na kulturę w Rybnie

40 tysięcy na kulturę w Rybnie

- Klub Sportowy Centrum szkolenia Piłkarskiego w Rybnie na organizowanie zajęć sportowych, szkoleniowo -  treningowych dla dzieci i młodzieży w d…


 - Utrzymanie okraszone medalami

Utrzymanie okraszone medalami

stróda) 3:0 Turniej drużynowy – II miejsce II runda Mazowsze – Pomorze 3:1 Ćwierćfinał Mazowsze – Dwójka Rawa Mazowiecka 3:…



 - Tylko Julia wygrała

Tylko Julia wygrała

UE Wrocław 32 49-11 3.Polmlek Lidzbark Warmiński 22 39-25 4.GLKS Scania Nadarzyn 20 36-27 5.Bebetto AZS UJD Częstochowa 16 31-32 6.KS B…


 - U siebie, a na wyjeździe

U siebie, a na wyjeździe

alkower dla Karpat. W tej całej nerwówce nikt nie zauważył … chyba poza mną, że był to mecz Karpaty Krosno – SKTS Sochaczew! To drużyna…


 - Dotrwać do końca sezonu

Dotrwać do końca sezonu

rocław 26 40-7 3.Polmlek Lidzbark Warmiński 22 38-22 4.Bebetto Częstochowa 14 28-26 5.GLKS Nadarzyn 14 27-27 6.SKTS Sochaczew 10 19-30 …


 - Bez liderki ciężko jest

Bez liderki ciężko jest

i 14 24-18 4.Bebetto Częstochowa 12 23-20 5.GLKS Nadarzyn 12 23-20 6.SKTS Sochaczew 10 18-21 7.Bronowianka Kraków 8 18-24 8.MRKS Gdańs…


 - To nie tak miało być

To nie tak miało być

7 4.POLMLEK Lidzbark Warmiński 10 18-17 5.KS BRONOWIANKA Kraków 8 17-18 6.SKTS Sochaczew 8 15-17 7.BEBETTO AZS UJD Częstochowa 8 17-19 …


 - Ping-pongowy zawrót głowy

Ping-pongowy zawrót głowy

p style="margin-bottom: 0cm">2.AZS UE Wrocław 5-0 15-1 3.Polmlek Lidzbark Warmiński 4-4 15-17 4.SKTS Sochaczew 3-2 11-8 5.GLKS Nadarzyn 3-3…


 - Mistrzowska forma Pani Katarzyny

Mistrzowska forma Pani Katarzyny

S Tarnobrzeg 8 12-1 2.AZS UE Wrocław 6 9-0 3.Bebetto Częstochowa 6 9-3 4.SKTS Sochaczew 4 8-4 5.Polmlek Lidzbark Warmiński 4 7-6 6.GLKS…


 - Kasia z brązowym medalem

Kasia z brązowym medalem

argin-bottom: 0cm">2.AZS UE Wrocław 4 6-0 3.Bebetto Częstochowa 4 6-1 4.Polmlek Lidzbark Warmiński 4 6-3 5.SKTS Sochaczew 2 5-3 6.GLKS Nad…


 - Na miarę możliwości

Na miarę możliwości

2-14) Gra podwójna – miejsca 17-32 Wojciech Gabler/Stanisław Lemański (Krajna Sępólno Krajeńskie) – Stanisław Wnęk (Granit Strzelin)/P…


 - Zwycięstwa na otarcie łez

Zwycięstwa na otarcie łez

">2.KU AZS UE Wrocław 30 46-23 3.Bebetto AZS AJD Częstochowa 24 42-23 4.Polmlek Lidzbark Warmiński 22 42-36 5.SKTS Sochaczew 20 40-31 6.…


 - Pojadą na Mistrzostwa Polski

Pojadą na Mistrzostwa Polski

3-3-3 3.SKTS Sochaczew 2-1-0 4.Olimpijczyk Jeżewo 1-0-0 5.Hals Warszawa 0-2-1 6.Return Piaseczno 0-2-0 7.Alfa Gostynin 0-1-0 8.Tęcza …


 - Złota Kasia, złota Julka

Złota Kasia, złota Julka

11, 11-8, 11-8) Półfinały Julia Ślązak (SKTS Sochaczew)/Patryk Zatówka (Kolping Jarosław) – Roksana Załomska (AZS Częstochowa)/Szymon Malic…


 - Potrójna medalistka Julia

Potrójna medalistka Julia

Julia Ślązak (SKTS Sochaczew)/Marco Golla (AZS AWFiS Gdańsk) – Katarzyna Galus (Optima Lublin)/Sławomir Dosz (Pogoń Lębork) 0:3 (6-11, 8-11,…


 - Pękające piłeczki

Pękające piłeczki

">2.KU AZS UE Wrocław 24 37-17 3.Bebetto AZS AJD Częstochowa 22 37-17 4.Polmlek Lidzbark Warmiński 18 34-27 5.SKTS Sochaczew 16 34-27 6.…


 - Coraz dalej od medalu

Coraz dalej od medalu

howa 22 37-14 4.Polmlek Lidzbark Warmiński 16 31-26 5.SKTS Sochaczew 14 29-24 6.Bronowianka Kraków 10 20-31 7.GLKS Nadarzyn 10 21-25 8…


 - Była klasą dla siebie

Była klasą dla siebie

Tęcza Budki Piaseckie 1:4 Piotr Milczarski – Kamil Łażewski 2:3 (11-9, 3-11, 11-9, 11-13, 7-11) Paweł Mikucki – Damian Selerski 0:3…


 - Udany rewanż

Udany rewanż

KU AZS UE Wrocław 16 25-15 3.Bebetto AZS AJD Częstochowa 16 26-11 4.SKTS Sochaczew 12 23-17 5.Polmlek Lidzbark Warmiński 12 24-20 6.Opti…


 - Ostatni zakończyli rozgrywki

Ostatni zakończyli rozgrywki

dzieżą w naszych klubach przekłada się na sukcesy drużyn ze szkół średnich. W zawodach międzypowiatowych dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Osiemdzi…


 - SKTS: Ekspresowe tempo

SKTS: Ekspresowe tempo

3.KU AZS UE Wrocław 14 22-14 4.SKTS Sochaczew 10 20-16 5.Polmlek Lidzbark Warmiński 8 18-17 6.GLKS Scania Nadarzyn 8 16-16 7.KTS Optima …



 - Porażka i zwycięstwo

Porażka i zwycięstwo

yle="margin-bottom: 0cm">Zaniewska – Krajewska 3:0 (11-6, 11-2, 11-2) Szczodrowska – Zborowska 3:2 (11-4, 11-8, 7-11, 5-11, 11-7) …


 - Pracowity weekend

Pracowity weekend

nobrzeg 12 18-1 2.Bebetto Częstochowa 8 12-3 3.AZS Wrocław 6 10-8 4.SKTS Sochaczew 6 10-9 5.Polmlek Lidzbark Warmiński 6 15-16 6.GLKS N…


 - Święta Wojna wygrana

Święta Wojna wygrana

rnobrzeg 8 12-1 2.Bebetto Częstochowa 6 9-1 3.AZS UE Wrocław 6 9-5 4.SKTS Sochaczew 4 7-6 5.Bronowianka Kraków 4 10-11 6.Polmlek Lidzba…


 - Horror przy ping-pongowym stole

Horror przy ping-pongowym stole

m">SKTS Sochaczew – Polmlek Lidzbark Warmiński 3:2 Katarzyna Grzybowska-Franc – Daria Trigolos 3:0 (11-4, 12-10, 11-4) Dong Rui Fang…


 - Falstart

Falstart

Julia Ślązak 3:1 (11-7, 6-11, 11-6, 18-16)Chia-Hsuan Lin – Katarzyna Grzybowska-Franc 3:1 (13-11, 12-10, 8-11, 13-11) Wyniki I kolejkiB…


 - SKTS stawia na młodzież

SKTS stawia na młodzież

ttom: 0cm">GLKS Nadarzyn – SKTS Sochaczew (14.10) Hals Wadwicz Warszawa – SKTS Sochaczew (21.10) SKTS Sochaczew – AZS UE Wrocław…


 - Ostatni akcent

Ostatni akcent

-2, 12-10) Kozioł/Lis – Wojtczak/Paruszewska 3:1 (11-9, 11-6, 10-12, 11-7) Aleksandra Jarkowska – Justyna Mamcarz 1:3 (5-11, 7-11, 1…


 - Sezon zakończyły z brązem

Sezon zakończyły z brązem

Dong Rui Fang – Andrea Todorovič 1:3 (11-13, 11-8, 6-11, 9-11) KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg – SKTS Sochaczew 3:1 Victoria Pavlovich…


SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI

RoHqg1DtYjQ7VzI01rZsPU0OC5+fl5vW5G2zPV19EiLkmNDIrxdo3296SR/LgRZD49UltdBPVJDEoxDMoMKikMVuo1tS0NnbGJJf95CPPZ546Hj4Xg3RJdPJKIHmyMOwNLjHbChhyz9z561PXoEdyR…


 - Podziękujmy Akademiczkom

Podziękujmy Akademiczkom

p style="margin-bottom: 0cm">2.AZS UE Wrocław 28 45-25 3.Bebetto Częstochowa 24 41-24 4.SKTS Sochaczew 24 43-23 5.GLKS Nadarzyn 24 42-25 6…


 - Żeńskie drużyny wygrywają

Żeńskie drużyny wygrywają

0cm">Nadwiślanin – Broń II 5:5 Hals – Return (mecz przełożony) Tabela 1.Nadwiślanin Płock 12 54-16 2.Tęcza Budki Piaseckie 10 …


 - Białoruski brąz

Białoruski brąz

0cm">7.Bronowianka Kraków 5-11 -19 8.Optima Lublin 3-13 -25 9.Jedynka Łódź 1-16 -37 10.Chrobry Międzyzdroje 1-15 -37 Kluczowe mecze do…


 - Zachowały szansę na medal

Zachowały szansę na medal

tom: 0cm">2.SKTS Sochaczew 11-5 40-18 3.GLKS Nadarzyn 11-4 37-19 4.Bebetto Częstochowa 11-5 37-20 5.AZS UE Wrocław 11-3 35-20 6.Polmlek Li…


 - Medalowa Katarzyna

Medalowa Katarzyna

bry Międzyzdroje)/Aleksandra Falarz (Bronowianka Kraków) 3:0 (11-1, 11-2, 11-4) Półfinał Katarzyna Grzybowska/Natalia Partyka – Klaudia Kus…



 - Pracowity luty zawodniczek SKTS

Pracowity luty zawodniczek SKTS

p> 7.Bronowianka Kraków 10 16-33 8.Optima Lublin 4 13-39 9.Chrobry Międzyzdroje 2 28-38 10.Jedynka Łódź 0 7-42 Odbyły się także Mistr…


OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY RYBNO

sp; ( oferta, która wpłynie po ww. terminie nie będzie objęta procedurą konkursową),  musi być kompletna i zawierać przejrzyste odpowiedzi na w…


 - Zwycięstwa żeńskich drużyn

Zwycięstwa żeńskich drużyn

; Broń 5:5 Return – Hals 2:8 Tabela 1.Tęcza Budki Piaseckie 8 31-19 2.Broń Radom 7 34-16 3.Nadwiślanin Płock 7 34-16 4.Hals W…


 - Nie tylko Ekstraklasa

Nie tylko Ekstraklasa

Wiskitki 12 57-34 5.Olimpijczyk Jeżewo 11 58-56 6.Basket Sochaczew 8 52-50 7.Spójnia IV Warszawa 8 49-48 8.Sokół II Serock 6 42-70 9.N…


 - Potrzebowały tylko godziny

Potrzebowały tylko godziny

2.GLKS Nadarzyn 16 26-12 3.Bebetto Częstochowa 14 23-12 4.AZS UE Wrocław 14 22-12 5.SKTS Sochaczew 12 23-13 6.Polmlek Lidzbark Warmiński …



 - Pracowity koniec tygodnia

Pracowity koniec tygodnia

bottom: 0cm">7.Bronowianka Kraków 6 9-19 8.Optima Lublin 2 7-22 9.Chrobry Międzyzdroje 2 7-23 10.Jedynka Łódź 0 4-24 Organizatorzy…



skts sochaczew - forum

Tytuł/Autor

Odpowiedzi

Ostatni post

Tenis Stołowy
Napisany przez Samanex, 08 lis 2013
1 odpowiedzi
 
Samanex Samanex
Tenis stołowy - kluby sochaczew
Napisany przez imbir, 14 mar 2013
1 odpowiedzi
 
imbir imbir
Tenis stołowy - Tenis stołowu w Sochaczewie, zajęcia z tenisa stołowego Sochaczew
Napisany przez ola_sekret, 08 kwi 2009
1 odpowiedzi
 
ola_sekret ola_sekret