tuSochaczew

Do niedawna wydawało się, iż jesteśmy istotami stadnymi. Potrzebny jest nam kontakt z drugim człowiekiem. I obecność. I nadal ta zasada funkcjonuje. Teraźniejszość przynosi nam jedynie korzystniejsze warunki na jakich nasze relacje z innymi mogą być kształtowane. Portale internetowe, blogi, media społecznościowe. To my dziś decydujemy kogo obok siebie chcemy widzieć. Widzieć w przestrzeni wirtualnej. Dzisiejszy dzień to możliwość korzystania z portalu internetowego, który daje nam możliwość wybrania dowolnej lokalizacji naszego świata. Jeśli dziś mamy ochotę możemy być w Bangkoku. Lub bardziej patriotycznie w Trójmieście.


Portale internetowe dają nam możliwość uczestniczenia w wydarzeniach dziejących się daleko poza naszym aktualnym zasięgiem tusochaczew.pl . Życie społeczeństwa dziś to portale internetowe. Wybieramy przyjaciół, ulubione miejsca poprzez media społecznościowe. Kiedy dopada nas głód czytamy opinie na portalu internetowym o restauracji, którą chcemy odwiedzić. Każda sfera naszego życia to portale internetowe - tusochaczew.pl Jesteś chory, sięgasz po internet. Tam szukasz lekarza. Dopada Cie nuda, portale pomogą Ci wybrać interesującą dziedzinę w świecie internetowym, która Cie zainteresuje. Chcesz kupić lodówkę, znów portal. Na co dziś stawiamy swoją codzienność. Na wygodę, szybkość dostępu do informacji. Możliwość realizacji potrzeb tu i teraz. I portale internetowe nam to wszytko oferują. Na portalu internetowym znajdziemy psychologa, który pomoże uporać się z depresją. Portal otworzy nam świat konstelacji gwiazd.


Portal pomoże znaleźć miłość. Porady ogrodnicze, życie mrówek, z czego składa się powietrze. Dzieci mogą znaleźć każdą odpowiedz na swoje pytania na portalach. Portale internetowe to życie z głębi ziemi aż do jej najwyższych warstw. I kosmos. I to jest odpowiedź na pytanie o rolę portali internetowych. To jest wszechświat. Nasz. Najważniejsze są te portale o zasięgu lokalnym. Kształtują opinię okolicznej ludności. Tam znajdujemy się w swoim małym otoczonym nas świecie. Widzimy znane twarze, bliskie ulice, szkoły. Wydarzenia, które chcemy aby były częścią naszego czasu. Lokalne portale internetowe dają nam wolność, pozwalają poczuć demokrację. Na łamach portalu każdy może znaleźć odrobinę siły na wypowiedź. Być usłyszanym w wielkim świecie jakim jest internet. Trzeba tylko jeszcze nauki co z tego wszechświata chcemy i powinniśmy wynieść. I czy nasze słowo jest tusochaczew warte.