Echo Powiatu

Echo Powiatu | Media - Sochaczew adres telefon
Echo Powiatu | Media - Sochaczew adres telefon

Pierwszy numer „Echa” ukazał się 15 września 1998 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło: dziennikarze, współpracownicy, dzień wydania, wygląd gazety, nakład, liczba stron, poruszane tematy a także cena. Wielokrotnie ewoluowała też winieta gazety.

W roku 2014 nastąpiła w „Echu” rewolucyjna wręcz zmiana. Gazeta przeszła metamorfozę, lifting totalny, począwszy od nowego wydawcy i redaktora naczelnego, poprzez nowe lokum, (ale z dotychczasowym adresem - ul. Narutowicza 1), skończywszy na odświeżonym układzie każdej strony.

Nasi stali czytelnicy - mieszkańcy powiatu sochaczewskiego oraz gminy Kampinos, znajdą na stronach „Echa” ciekawe teksty opiniotwórcze, inspirujące rozmowy, felietony, reportaże, sylwetki wyjątkowych ludzi, a także portrety miejsc, o których często niewiele wiemy. I oczywiście mnóstwo informacji kulturalnych i sportowych z Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego.

Stronimy od politycznej pyskówki i szukania taniej sensacji, chcemy podejmować ważne tematy społeczne, rzetelnie informować o sprawach istotnych dla mieszkańców. Piszemy nie tylko o tym, co dzieje się w powiecie, ale także promujemy lokalne inicjatywy, wspieramy ciekawe przedsięwzięcia. Strony nowego „Echa” wypełnia szereg informacji ważnych i ważniejszych, bliskich naszym czytelnikom i nam samym. Nie zabraknie też cotygodniowych wywiadów z ludźmi, których warto poznać i zadać im kilka pytań. Wierzymy, że „Echo Powiatu” stanie się Waszą ulubioną cotygodniową lekturą.


Polecasz usługi tej firmy/instytucji?
polecam nie polecam

Echo Powiatu - kontakt/lokalizacja:

Gmina: miasto Sochaczew
Miasto: Sochaczew
Kod pocztowy: 96-500
Ulica: Narutowicza 1
Telefon: (46) 862-59-20
Fax:
Adres e-mail: redakcja@echopowiatu.pl
Adres www:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od godz: 08:00 do godz: 17:00
Sobota: od godz: 0 do godz: 0

Pozostałe zdjęcia:

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis

Firmy i usługi