SAIN Hubert Paduch

SAIN Hubert Paduch | Firmy budowlane - Sochaczew adres telefon
SAIN Hubert Paduch | Firmy budowlane - Sochaczew adres telefon

Firma SAIN działa i rozwija się z powodzeniem na rynku budowlanym od 2005 roku. Od początku działalności założyciel firmy Hubert Paduch postawił sobie jak i całej załodze przedsiębiorstwa priorytet jakim jest solidność wykonywanych prac oraz oferowanych usług. Taka postawa pozwala na sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakres oferowanych przez nas usług to: wykonywanie tynków maszynowych zarówno cementowo-wapiennych jak i gipsowych, elewacje, docieplenia budynków metodą lekką-mokrą, izolacje natryskowe pianami poliuretanowymi otwarto oraz zamknięto komórkowymi, posadzki cementowe, malowanie hydrodynamiczne oraz prace ogólnobudowlane.

Realizujemy zlecenia dla inwestorów prywatnych (np. domy jednorodzinne) jak również dla innych firm budowlanych, architektów oraz deweloperów (np. osiedla, bloki, sklepy, hale, itp.). Usługi świadczymy głównie w centralnej Polsce.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki której jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, realizując je na najwyższym poziomie. Kwalifikacje naszych pracowników oraz solidna baza sprzętowa i transportowa, jak również zastosowanie najlepszych materiałów cały czas budują Nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani na lokalnym rynku, obejmującym głównie obszar województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

O sile i konkurencyjności Naszej Firmy stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, szkolenia branżowe kadry kierowniczej oraz pracowniczej. Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji inwestycji kierujemy się nadrzędnym celem uczciwej konkurencji wykorzystując wiedzę i profesjonalizm zdobyty w ciągu wieloletniej działalności firmy.

Wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny stanowią iż jesteśmy idealnym partnerem podczas wykonywania Państwa inwestycji.


Polecasz usługi tej firmy/instytucji?
polecam nie polecam

SAIN Hubert Paduch - kontakt/lokalizacja:

Gmina: gmina Sochaczew »
Miasto: Kożuszki Pracel 106
Kod pocztowy: 96-500
Ulica: Kożuszki Parcel 106
Telefon: 509-499-922
Fax: 509499922
Adres e-mail: biuro@sain.pl
Adres www:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od godz: 0 do godz: 0
Sobota: od godz: 0 do godz: 0

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis

Firmy i usługi