Kids Pony Club

Kids Pony Club | Kluby sportowe - Sochaczew adres telefon
Kids Pony Club | Kluby sportowe - Sochaczew adres telefon

KIDS PONY CLUB
Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka wszystkie osoby, bez względu na wiek, które chciałyby rozpocząć przygodę z jeździectwem.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia. Początkowo są to oprowadzanki wraz z elementami Pony Games (są to zabawy takie jak przenoszenie przedmiotów z jednego miejsca na drugie, pokonywanie przeszkód, czy też wykonywanie różnych zadań z grzbietu kuca specjalnie do tego przystosowanego). Zajęcia tego typu trwają 20 min.

Kolejnym etapem nauki jest praca na lonży (60 min.), którą rozpoczynamy w zależności od samodzielności dziecka jednak przeważnie jest to 6-ty rok życia. Dzieci już bez asekuracji siedzą samodzielnie w siodle na kucu, który na długiej linie (lonży) jest prowadzony przez instruktora po kole. Początkowo w stępie, następnie jeżeli dziecko robi postępy w kłusie i ostatnim etapem jest nauka galopu. Wprowadzane są powoli elementy kierowania koniem, zatrzymywania itp.

Jazda rekreacyjna jest dla osób, które samodzielnie poruszają się w dwóch podstawowych chodach, w stępie i kłusie. Zajęcia trwają 60 min. i są prowadzone jako lekcje indywidualne lub grupowe.
W ramach pracy na lonży jak i jazd rekreacyjnych wliczony jest czas na obowiązkową naukę czyszczenia konia jak i siodłania (ok. 10/15 min.)

Dla jeźdźców zaawansowanych oferujemy treningi skokowe, ujeżdżeniowe jak również przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie.

Serdecznie zapraszamy!


Polecasz usługi tej firmy/instytucji?
polecam nie polecam

Kids Pony Club - kontakt/lokalizacja:

Gmina:
Miasto: Kampinos
Kod pocztowy: 05-085
Ulica: Kampinos A 36
Telefon: 510-181-210
Fax:
Adres e-mail: ranczooregon@gmail.com
Adres www:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od godz: 0 do godz: 20:00
Sobota: od godz: 0 do godz: 20:00

Pozostałe zdjęcia:

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis

Firmy i usługi