Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Witam. Czy ktoś może korzystał z taniej pomocy drogowej na S8 jadąc z Warszawy do Wrocławia? Ja w zeszłym roku znalazłem jakąś firmę, której laweta stała na parkingu, więc skorzystałem z ich usług, ale skasowali mnie jak za zboże. Dlatego teraz szukam sprawdzonej firmy, która oferuje tam swoje usługi w dobrej cenie. Kolega polecił mi firmę Transer z Wrocławia, której oferta jest dostępna na ich stronie: www.autolawetawroclaw.pl, ale może ktoś coś o nich napisać?
Witam. Czy ktoś może korzystał z taniej pomocy drogowej na S8 jadąc z Warszawy do Wrocławia? Ja w zeszłym roku znalazłem jakąś firmę, której laweta stała na parkingu, więc skorzystałem z ich usług, ale skasowali mnie jak za zboże. Dlatego teraz szukam sprawdzonej firmy, która oferuje tam swoje usługi w dobrej cenie. Kolega polecił mi firmę Transer z Wrocławia, której oferta jest dostępna na ich stronie: www.autolawetawroclaw.pl, ale może ktoś coś o nich napisać?