To był cudowny poniedziałek.
Nasi czytelnicy z Gminy Młodzieszyn odwiedzili dziś Toruń i Ciechocinek.
W Toruniu zobaczyliśmy Planetarium oraz Niewidzialny Dom, który zrobił na uczestnikach niezapomniane wrażenie.
Udało się oczywiście zwiedzić Stare Miasto oraz zakupić tradycyjne pierniczki.
W Ciechocinku nasza wycieczka pokazała jak się tańczy na parkiecie.
Następnie wszyscy udaliśmy się na tężnie, gdzie każdy uczestnik otrzymał dużą porcję jodu.
Droga powrotna upłynęła nam bardzo szybko, a przede wszystkim śpiewająco.
Na wycieczkę z nami wybrał się Przewodniczący Rady Gminy Pan Sławomir Makowski.
Zespół biblioteki oraz wszyscy uczestnicy wycieczki przesyłają pozdrowienia i podziękowania dla Urząd Gminy Młodzieszyn oraz Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monika Katarzyna Pietrzyk za ufundowanie autokaru.
Podziękowania również dla naszego kierowcy Pana Sławka, który świetnie spisał się za kierownicą.
Na koniec możemy tylko dodać, że ta wycieczka każdego uczestnika poTĘŻNIE zrelaksowała.
#Toruń #Ciechocinek #Młodzieszyn #Kamion #wycieczka #Kopernik #Tężnie #super #poniedziałek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze