Kup forda straży pożarnej i pomóż choremu komendantowi Kubiakowi

Zdjęcia i foto: Kup forda straży pożarnej i pomóż choremu komendantowi Kubiakowi Interwencje i pomoc sochaczew

Zgodnie z zapowiedzią Ochotnicza Straż Pożarna w Paprotni wystawił na sprzedaż Forda Focusa wygranego podczas zawodów powiatowych. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczy w całości na leczenie i rehabilitację byłego Komendanta PSP w Sochaczewie w stanie spoczynku st.bryg. Pawłowi Kubiakowi.

 

Na stronie otomoto.pl możemy wziąć udział w niezwykłej licytacji. Ochotnicza Straż Pożarna w Paprotni oferuje samochód FORD FOCUS Kombi wyprodukowany w roku 2004. Auto posiada silnik 1,8 TDCI o mocy 100KM. Przebieg pojazdu to 172 800 km.

- Samochód jest naszą nagrodą za zajęcie I miejsca w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych – zachęca OSP Paprotnia. - Pieniądze z akcji przekażemy w całości na leczenie naszego byłego Komendanta Powiatowego w stanie spoczynku st. bryg. Pawła Kubiaka.

St. bryg. Paweł Kubiak – absolwent SGSP rocznik 1987, który w latach od 1997 r. do 2014 r. pełnił funkcję Komendanta Komendy Rejonowej i Powiatowej PSP w Sochaczewie. W grudniu ubiegłego roku nastąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca, w wyniku czego Pan Paweł doznał szeregu komplikacji zdrowotnych, w tym utraty świadomości, której nie może odzyskać do dziś. Systematyczna rehabilitacja i specjalistyczna opieka medyczna dają szansę na powrót do sprawności sprzed tego tragicznego zdarzenia, wiąże się to oczywiście z kosztami, z pokryciem których zmaga się rodzina.

Samochód świetnie nadaje się do Straży Pożarnej jako SLop. W cenie samochodu belka sygnalizacyjno-dźwiękową. Brak radiostacji.

Zachęcamy do zakupu (cena 6500 zł), a zarazem pomocy w powrocie do zdrowia Strażakowi!: otomoto.pl

 

 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy