Szpital w Sochaczewie ma nowego dyrektora. Został nim dr n. med. Feliks Orchowski. Przejmuje on stanowisko od Wiesława Nawłatyny, który kilka miesięcy temu złożył rezygnację.
O sprawie pisaliśmy https://e-sochaczew.pl/n/wieslaw-nawlatyna/60620 . Z dniem 31 marca zakończyła się kadencja na stanowisku dyrektora Wiesława Nawłatyny, zgodził się on pełnić obowiązki tylko do momentu wyboru nowego przedstawiciela.
Do procedury wyboru nowego dyrektora sochaczewskiej placówki przystąpiło dziewięciu chętnych. W Starostwie, jako jednostce nadzorującej przeprowadzono rozmowy kwalifikacyjne. Najlepszym kandydatem okazał się dr n. med. Feliks Orchowski. Zarząd Powiatu powierzy mu funkcję od 1 lipca br.
Feliks Orchowski jest absolwentem doktoranckich studiów w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest znanym lekarzem chirurgii oraz kardiochirurgii. Jest kandydatem który posiada duże doświadczenie w kierowaniu instytucjami medycznymi. Jego kwalifikacje to również szkolenia na arenie międzynarodowej.
Jaki informuje Starostwo Powiatowe - Feliks Orchowski to członek Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o zdarzeniach medycznych i konsultant medyczny w Departamencie Prawnym w stołecznym Biurze Rzecznika Praw Pacjenta. Do tej pory pracował w szpitalach w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy i Rypinie. Nowemu dyrektorowi życzymy pomyślności i satysfakcji w kierowaniu sochaczewskim Szpitalem.
Źródło: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak się zorientuje , jakim zapleczem ludzkim i materialnym dysponuje to szybko da w długą, ale trzymam kciuki aby tak się nie stało
nie tylko szkolenia,kursy,kardiochirurg i manager ,czasem taki omnibus niekoniecznie musi się sprawdzić,cytat: Do tej pory pracował w szpitalach w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy i Rypinie.- może być uzdrowicielem który stawiał na nogi po***dłe instytucje ,albo i nie .Jakieś opinie ze szpitali którymi kierował były brane pod uwagę przy namaszczeniu na stanowisko?życzę pomyślnych rządów w naszym szpitalu
Jak się zorientuje , jakim zapleczem ludzkim i materialnym dysponuje to szybko da w długą, ale trzymam kciuki aby tak się nie stało
nie tylko szkolenia,kursy,kardiochirurg i manager ,czasem taki omnibus niekoniecznie musi się sprawdzić,cytat: Do tej pory pracował w szpitalach w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy i Rypinie.- może być uzdrowicielem który stawiał na nogi po***dłe instytucje ,albo i nie .Jakieś opinie ze szpitali którymi kierował były brane pod uwagę przy namaszczeniu na stanowisko?życzę pomyślnych rządów w naszym szpitalu