Ogólnopolski Zlot Fiata 126 p w Sochaczewie 2017

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć

Tego lata sochaczewianie będą świadkami bardzo malowniczej i sympatycznej imprezy. W imieniu Organizatorów zapraszamy na 14 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 p, który w tym roku odbędzie się w Sochaczewie. Impreza potrwa pięć dni, od 11 do 15 sierpnia. Już dziś zachęcamy tak do udziału w zlocie, jak do jego podziwiania. Tym bardziej, że w programie jest również parada i bicie rekordu Guinnessa.

 

11 – 15 sierpnia 2017 roku odbędzie się, po raz pierwszy w Sochaczewie, Ogólnopolski Zlot Fiata 126 p. To już 14 odsłona tej cyklicznej imprezy. Zapraszamy wszystkich posiadaczy maluszków, przyjeżdżajcie do naszego miasta z całymi rodzinami i wszystkimi przyjaciółmi.

Na uczestników zlotu, a i widzów, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Maluchy przejadą trasą w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, następnie szlakiem książąt mazowieckich i wreszcie szlakiem chopinowskim. Organizatorzy już dziś zachęcają do oglądania gigantycznej wystawy fiacików i kibicowania podczas próby bicia rekordu Guinnessa na „Największą paradę pojazdów marki Fiat. Ten rekord to obecnie tylko 500 sztuk, więc jest ogromna szansa, że w Sochaczewie zostanie pobity.


Rejestrować można się na stronie www.14zlot126p.pl.

 

 

PROGRAM 14 ZLOTU FIATA 126 p

11 – 15 sierpnia 2017

 

Piątek 11 sierpnia 2017: rejestracja, nieoficjalne „otwarcie” zlotu, impreza z DJ – lata 80-te.


Sobota 12 sierpnia 2017: rejestracja, „Miasteczko Sponsora”, giełda części, atrakcje w bazie zlotu, oficjalne otwarcie zlotu, impreza z DJ – lata 90-te.

Niedziela 13 sierpnia 2017: 8:30 - wyjazd na rynek Sochaczew, przejazd po zatwierdzeniu wykorzystania pasa ruchu drogowego w sposób szczególny, bicie Rekordu Guinnessa na „Największą paradę samochodów marki Fiat”, na miejscu: scena, muzyka, Cyber Marian, Lombelico, Maja i Dandysi, Ja i Moi Bracia, Zumba, Abstrakt, DJ, konkursy, pokaz ratownictwa drogowego – OSP Młodzieszyn, pokaz mieszanych sztuk walki przez Dragon Fight Club Sochaczew.

Dla chętnych o godzinach:  10:00; 11:30; 13:00; 14:30 zwiedzanie muzeum „Kolei wąskotorowej”, zwiedzanie „Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą”, zwiedzanie Domu Urodzenia Fryderyka Chopina – dojazd zabytkowymi Jelczami,

W programie również licytacje przejazdów maluchami dla zwiedzających, zbiórka pieniędzy dla Lenki Cierlickiej (Lenka urodziła się w 2012 roku z rzadką, nieuleczalną chorobą PRADERA-WILLIEGO), dla dzieci malowanie buziek, dmuchańce, animator, Happy Park Sochaczew.

Dla chętnych (zapisy) kajaki nad Bzurą oraz zawody o puchar „Malucha”.

O godzinie 19:00 powrót z rynku, Impreza z DJ – „weselny klimat”.

 

Poniedziałek 14 sierpnia 2017: Trasa turystyczna: Otuliną Kampinowskiego Parku Narodowego, Szlakiem Książąt Mazowieckich oraz Szlakiem Chopinowskim, KZK dla najmocniejszych (Sochaczew), atrakcje w bazie zlotu, zakończenie Zlotu, wręczenie nagród i impreza pozlotowa.

 

Wtorek 15 sierpnia 2017: powrót do domu. 

4min     5432x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  kacperskyykacperskyy
  -1
  drodzy organizatorzy to gdzie ten zlot ma byc? prosze o bardziej precyzyjne koordynaty gdzie bede mogl sobie poogladac te fiaciki..  sochaczew jest zbyt ogolnym miejscem :) moze plac z wytryskiem? zaoracie moze boisko na orkanie? czy zlot odbedzie sie w jedynie slusznym miejscu na rondzie kaczynskiego? a jak nie to przynjamniej powinna byc runda honorowa w asyscie posla maleckiego i burmistrza i blogoslawieństwie calej rady miejskiej ktorzy zgodzili sie na przyjecie takiej nazwy.

  :)) (2017-03-17 13:58)
  robroyrobroy
  0
  @kacperskyy,staniesz przy wytrysku burmistrza i w ciągu 5 minut ,nogami,znajdziesz miejsce gdzie zlecą się "maluchy",Sochaczew to nie metropolia jak Żyrardów,czy Skierniewice,pewnie na pola czerwonkowskie trafisz? (2017-03-18 16:54)

  skomentuj ten artykuł